Diablo 3

admin Ігрові статті

Diablo 3Diablo III - відеогра жанру Hack and slash, що розробляється компанією Blizzard Entertainment, для платформ Windows і Mac OS X, що є прямим продовженням гри Diablo II. Дія гри, як і в попередніх частинах серії, відбувається у світі темного фентезі, так званому Санктуарій (англ. Sanctuary - святилище, притулок), а події розвиваються навколо боротьби армії Небес з арміями Пекла за мир Санктуарію. Персонажі гравців не є прямими послідовниками цих фракцій, проте тяжіють до сил Небес, так як армії Пекла прагнуть поневолити і зруйнувати Санктуарій - їх рідний світ.

Гра була анонсована на виставці Blizzard Entertainment Worldwide Invitational в Парижі 28 червня 2008, і на даний момент знаходиться в активній стадії розробки, наближаючись до старту закритою бета-версії. А ця стаття познайомить Вас з сюжетом Diablo 3.

Загальні відомості Diablo 3

За словами співробітників Blizzard Entertainment, багато елементів геймплея запозичені з попередніх частин гри, однак, Diablo III більше сфокусується на сюжеті і командній грі. Повністю тривимірна графіка гри базується на движку, спеціально розробленому для нових проектів Blizzard. Diablo III не вимагатиме потужного комп'ютера та підтримки DirectX 10. Вперше в серії можна буде взаємодіяти з декораціями: руйнувати стіни, книжкові стелажі і т. д. Кожен монстр у грі має приблизно 35 анімацій смерті.

Вживання ліків буде обмежена в порівнянні з минулою грою серії, а управляти грою за допомогою миші стане простіше.

Мультіплеер буде можливий тільки при використанні сервісу компанії Blizzard - Battle.net, з багатьма новими можливостями, які спочатку розроблялися для StarCraft II.

Розробники стверджують, що нова система квестів і розширена випадкова генерація підземель зроблять гру більш цікавою та різноманітною для гравців. На додаток до цього з'являться додаткові завдання, різні для кожного класу, які не будуть пов'язані з основною сюжетною лінією.

Інтерфейс

Інтерфейс в Diablo III, за заявами розробників, міститиме декілька нових рішень. Форми і функції різних панелей будуть практично тими ж, що і в попередніх іграх, проте, в Diablo III передбачається кілька серйозних змін, які повинні зробити управління в грі більше легким заняттям.Кнопки управління

Кнопки управління в Diablo III дуже нагадують ті, що ми бачили в попередній грі - Diablo II. Дана версія кнопок управління не є остаточною - ця частина гри, як і багато інших, все ще розробляється.

Нижчезазначена версія була продемонстрована компанією Blizzard Entertainment в квітні 2009 року.

Даний знімок екрану показує кнопки управління варвара, які володіють тими ж основними властивостями, яки також мають всі класи персонажів - як і ті, що вже продемонстровані, так і ті, що будуть продемонстровані надалі.

На малюнку видно, що на панелі є п'ять гарячих клавіш, якими можна позначити як вміння, і зілля, так і свитки. Гарячі клавіші працюють практично так само, як і пояс в Diablo II, куди можна було помістити зілля та свитки, а також активувати їх, натискаючи на клавіші з цифрами на клавіатурі.

Наступні дві кнопки позначаються під ті вміння, якими ви б хотіли користуватися, клацаючи виключно правою і лівою клавішою миші. Клавішою табуляції або колесом миші можна переключатися між двома вміннями, які будуть активуватися при натисканні правої кнопки на комп'ютерній миші.

Міні-панель в Diablo III дуже нагадує ту, що ми бачили в Diablo II. Їх значення були підтверджені менеджером зі зв'язків з громадськістю, відомим користувачам під ніком Bashiok.

Нижче представлені значення кнопок на даній панелі:

  • Вікно персонажа;
  • Вміння;
  • Меню завдань;
  • Соціальне меню;
  • Опції.

Інвентар в Diablo III, представлений в серпні 2010 року на виставці Gamescom.

Інвентар персонажа - це меню, яке демонструє «ляльку», що показує речі, надіті на вашому персонажі, і інвентар, де є місце для зберігання інших речей. Інвентар зазнав величезних змін, якщо порівнювати його з тим, що ми бачили в попередній частині - Diablo II. Розробники не мають наміру зупинятися на досягнутому - вони продовжують створення інвентарю. За їхніми словами, він пережив дуже багато змін після того, як почалося створення гри. Місця в ньому стало більше, також була збільшена і скриня, в якій персонаж буде зберігати речі, які більше не можуть поміститися в інвентарі.

Дана версія була продемонстрована в серпні 2010 року.

«Лялька» поміщена в самому верху, справа. У неї були додані наплічники і штани, яких не було в Diablo II. Зліва від ляльки вміщено зображення персонажа, на якому надітий талісман, який використовується для зберігання в ньому магічних талісманів.

Під «лялькою» розташовується сам інвентар, який змінився як за формою, так і за функціями. Єдина річ, успадкована з Diablo II - це лічильник, який показує кількість грошей, накопичених вашим персонажем. Кількість грошей, як і раніше, показано числами і місця в інвентарі для зберігання монет не потрібно. Лічильник розташовується під зображенням персонажа.

Місця для зберігання речей працюють також, як в Diablo II. Diablo III повертається до системи Тетріса, як було показано в минулому ігровому ролику, але з деякими змінами - цього разу для того, щоб покласти річ, потрібні будуть один або два слота.

Pемісники

Одним з новітніх введень в гру є ремісники. Вперше вони були продемонстровані фанатам ігри 18 серпня 2010 року на виставці Gamescom в Кельні.

У Diablo III ремісниками названі спеціальні NPC, покликані допомагати обраному користувачем герою. У грі буде декілька типів ремісників, кожен з них буде відігравати різну роль у долі героя. Ремісники включені в головну сюжетну лінію гри, тобто є самостійними персонажами зі своєю історією.

На даний момент відомі три типи ремісників. Коваль займається тим, що лагодить екіпіровку герою, проробляє в речах гнізда для того, щоб у них згодом можна було б вкласти дорогоцінні камені. Містик займається покращенням предметів і додаванням в них різних властивостей. Ювелір ж витягає каміння з гнізд в екіпіровці, підвищує якість дорогоцінного каміння.

Чим досвідченіші умільці-супутники, тим більш могутні предмети вони можуть створювати і тим ширше їх вибір. А досвідченість їх безпосередньо залежить від гравця. Гравець виділяє їм золото і матеріали, щоб вони могли вправлятися у своєму ремеслі. Вони, в свою чергу, розширюють асортимент: відточують навички, використовують нові засоби, вчаться здобувати нові предмети.

Як і в другій частині, у гравців є можливість подорожувати в компанії з помічниками, які б'ються пліч-о-пліч з головним героєм. Крім перейменування, в Diablo III ця система отримала сильний та значний розвиток: тепер у супутників є свої навички, а зовнішній вигляд їх змінюється залежно від спорядження, як і у головних персонажів. З ними будуть пов'язані додаткові завдання, що переплітаються з основною сюжетною лінією.

На вибір пропонується три супутники:

  • Храмовник Кормак - воїн ближнього бою.
  • Пройда Ліндон - майстер стрілецької зброї.
  • Чарівниця Ейрін - маг.

Режим PvP в Diablo III, представлений в жовтні 2010 року на виставці BlizzCon.

Гра надає можливість гравцям битися один проти одного, використовуючи онлайн-сервіс Battle.net, який може сам підібрати вам противника, відповідного за рівнем майстерності. Також можна боротися невеликими командами до трьох осіб. Такі битви будуть проходити на спеціальній карті, яка називається ареною. Граючи в звичайному режимі, Diablo III не дозволяє вбивати інших героїв.

У грі буде сама що ні є легальна система торгівлі внутрішньоігровими предметами. Тобто, якщо вам пощастить знайти в грі якийсь цінний предмет, ви цілком легально зможете продати його за цілком реальні гроші. Якщо ви не захочете мати справу з реальними грошима, то в Diablo III буде передбачено окремий аукціон, де фінансові операції будуть відбуватися виключно за внутрішньоігрову валюту. Також при купівлі-продажу предметів будуть присутні деякі обмеження, а саме - персонаж початкового рівня не зможе придбати предмети, здобуті в кінці проходження Diablo III; крім того, аукціони будуть також розділені за валютною ознакою, тобто доларами будуть оперувати тільки американські гравці, євро - європейські і т. д.

Розробка Diablo III почалася приблизно в 2000 році Blizzard North. Цілих п'ять років компанія працювала над проектом, але її закрили, через «слабкі роботи над неанонсованим сиквелом», яким було Diablo III. Після закриття Blizzard North в 2005, розробку проекту продовжила компанія Blizzard Entertainment, яка до цих пір займається третьою частиною знаменитої гри. Після цього, екс-співробітник компанії Кріс Харгрейвс поділився інформацією про нову гру, яка в даний момент не відповідає дійсності.

Над Diablo III в 2008 році працювало близько шістдесяти - шістдесяти п'яти чоловік, а більшість аспектів створення гри вже були завершені.

В інтерв'ю Джея Вілсона, яке він дав на виставці GamesCom 2010 в Кельні, було сказано, що команда «намагається довести кількість ігрового змісту до того рівня, коли можна буде зайнятися поліруванням гри. У нас є чудові зразки монстрів, ідеальні класи, ідеальне спорядження. Але є також і деякі моменти, які поки що не дотягують до тієї планки якості, яку ми хотіли б бачити». Разом з тим Джей Уїлсон поспішив заспокоїти тих, хто подумав, що чекати гру доведеться ще дуже довго: незважаючи на те, що додавання вмісту в гру триває, команда вже давно завершила етап «досліджень», коли команда займається опрацюванням концепції гри, базових предметів. За словами Джея Вілсона, все це вже закінчено, а зараз йде рутинна механічна робота по втіленню задуманого.

На виставці BlizzCon 2010, Джей Вілсон сказав, що більша частина команди працює одночасно над усіма чотирма містами, але більшість зосереджено на доопрацюванні першого. Також дизайнер зазначив, що ще потрібно зробити багато справ для поліпшення системи завдань - це система якраз доопрацьовується для першого міста. Коли робота буде зроблена, та ж система перейде і на інші міста.

З 2008 по 2011 рік, Blizzard Entertainment фокусувалася на додаванні змісту в гру. Але за словами розробників, Diablo III була «не настільки близька до досконалості, як здається».

Провідним дизайнером гри є Джей Вілсон, колишній співробітник Relic Entertainment, який раніше працював над такими проектами, як, наприклад, Warhammer 40,000: Dawn of War і Company of Heroes. Дизайнер світу, Леонард Боярський, один з шести творців серії Fallout.

Компанія вивчає можливість випуску Diablo III також і для консолей сьомого покоління, але детальної інформації, як і офіційного анонса на початку 2011 року ще не було. З листопада 2010 року Blizzard відкрив кілька вакансій, пов'язаних з розробкою Diablo III для Playstation 3.

9 травня 2011 президент компанії Майк Морхайм оголосив про те, що бета-тестування гри призначено на третій квартал 2011 року.

Композиторами третьої частини серіалу будуть Рассел Броувер і Лоуренс Жубер. Вони замінять Метта Уельмена, який придумував музичні композиції для Diablo II і Diablo. Броувер повідомив, що пишучи музичні композиції для Diablo III він намагався створити щось схоже на те, що було в додатку до Diablo II - Lord of Destruction, в якому композитор Метт Уельменн писав твори в стилі Вагнера. Увертюра, названа головною музичною темою гри, була виконана оркестром Eminence Symphony [66]. Тема Тристрама з Diablo, яка була використана і в другій частині гри, також буде присутня в Diablo III. Спеціально для нової гри, в творі будуть зроблені деякі зміни, щоб він більше підходив під стиль третьої частини.

В цілому, реакція на анонс Diablo III була позитивною. Але частина фанатів залишилася незадоволена кольоровою гамою ігри, і звинуватила розробників у відході від витоків оформлення серії Diablo, вказавши на те, що оточення і атмосфера могли б бути «темніше, страшніше і готичніше». Незадоволені фанати висунули петицію проти «нового стилю» ігри, у відповідь на яку Blizzard Entertainment оголосила, що колірна гамма не буде змінена, скільки б підписів ні містила петиція. Однак, на думку гравших в демоверсію фанатів на виставці ігор Blizzard Entertainment BlizzCon 2008, розробник створив понад страшну атмосферу, замість тієї, що була анонсована спочатку.

Також, деякими фанатами було несхвально зустрінуте нововведення - зілля більше не відіграють такої ж ролі, що і в попередніх іграх. У деяких випадках їх замінюють сфери життя, що випадають з монстрів після смерті.

З невдоволенням зустріли швидке зникнення трупів з екрану. На це розробники відповіли тим, що прислухаються до фанатів і зроблять все можливе для того, щоб збільшити відрізок часу між смертю і зникненням тіл.

Деякі фанати були так само розчаровані автоматичним розподілом очок характеристик, що на їхню думку обмежує реіграбельность і гнучкість розвитку їхніх персонажів, яскраво виражені в Diablo II. Варто зазначити, що представники Blizzard Entertainment парирували ці заяви, стверджуючи, що в Diablo III реіграбельність і широта можливостей розвитку персонажа буде досягатися за рахунок багатьох інших систем, що просто не існували в Diablo і Diablo II, і в цілому буде на порядок вище.

Було підтверджено, що після того, як компанія завершить розробку Diablo III, буде оголошено про додаток до гри, який, можливо, поверне до неї кілька класів персонажів з попередніх частин. Ніякої нової інформації про цей додаток до цих пір не надійшло, в тому числі і інфомація про його назву.

Слід зазначити, що наприкінці листопада 2010-го року з'явилися чутки про витік з Blizzard China плану розробок Blizzard Entertainment на найближчі 7 років, з яких випливає, що гравців очікує не один, а два додатки. Перший - в середині 2013-го року, і другий - в четвертому кварталі 2014-го. На користь версії про реальність витоку говорить звільнення генерального директора Blizzard China, через кілька днів після «витоку».

Вконтакте
Pinterest