Сюжет Diablo 3

admin Ігрові статті

Сюжет Diablo 3Сюжет Diablo III буде розвертатися через 20 років після подій, описаних в Diablo II: Lord of Destruction, в темному вигаданому світі Санктуарій (англ. Sanctuary - святилище, притулок). Саме в ньому відбувалися всі події всесвіту Diablo. Практично всі, хто брав участь у подіях перших двох ігор, уже не жили. Вижили або самі звичайні люди, що не мають уявлення про те, що відбувається, або самі відважні герої. Але навіть вони зійшли з розуму і прийшло нове покоління героїв. Для багатьох молодих людей події минулих років здаються міфом. Серед небагатьох, хто вижив з старих, зберегши здоровий глузд, - Декард Каїн, супутник Вашого персонажа в перших двох частинах.

Люди часто задавалися питанням: де ж слуга світла, Архангел Тіраель? Це ангел, який допомагав заточити Первинне Зло в Камені Душ, під час їх першого приходу. У Diablo II: Lord of Destruction Тіраель руйнує могутній артефакт, відомий як Камінь Світу, який заважає силам Пекла і Раю прийти в світ Святилища. На запитання головного героя «Навіщо?» Тіраель відповідав тим, що Баал захопив енергію Каменя Миру, і той підлягає негайному знищенню. Останній раз, коли Декард Каїн бачив Тіраеля, був тоді, коли той піднімався на гору для руйнування Каменя. Після цього про Архангела ніхто не чув.

До цих пір фанати гри сперечаються про те, що ж насправді трапилося з Тіраелем. Деякі вирішили, що його схопили сили або Пекла, або Раю. Також існує думка, що Тіраеля якось пошкодили частки Каменя, і Архангел знепритомнів на двадцять років. Є й теорія, за якою Тіраель не переслідував благі для Святилища мети, а допомагав Злу проникнути у світ. Жодна з версій не отримала підтвердження та, можливо, не отримає до самого виходу гри в світ.

Відомо, що Декард Каїн всі останні роки присвятив тому, щоб розібратися в ситуації. Мандруючи по світу, він збирав зачіпки, які були потрібні для того, щоб знайти Архангела Тіраеля.

Варвари пишалися тим, що їм було доручено охороняти Камінь Світу на горі Арреат, і коли вони побачили, як Баал поневолив його, їх серця розбилися. Вони закинули свою батьківщину і стали подорожувати по Санктуарію, беручи участь в різних битвах, намагаючись забути поразку їх великої батьківщини.

Події, що відбуваються в грі Diablo III, починаються з того моменту, як загадковий метеорит приземляється в серце Собору Тристрама. З воронки, утвореної гігантським каменем, починають з'являтися могутні демони. Відомо, що Ліа (невідома дівчина з реклами гри) передбачала пришестя Зла у світ Санктуарію, що підтверджують рядки: «тінь знову накриває наш світ» і «я бачила, що приховує тьма». Більше ніхто не знаходиться в безпеці ...

Історія буде розвиватися в основному навколо Архангела Тіраеля. Також можлива поява Архангела Імперіус (голови ради Небес). Було підтверджено, що хоча б одне з Менших Зол (а їх залишилося двоє - Азмодан і Беліал) буде представлено в грі.

Гравців чекає деяке кількість раніше вже пройдених локацій, таких, як, наприклад, Трістрам, який сильно збільшиться в розмірах у порівнянні з попередніми частинами гри. Пояснюється це тим, що минуло вже двадцять років після останнього падіння Діабло, і Трістрам вже був зруйнований, заново відбудований і знову зруйнований.

Історія, як і в попередній частині, ділиться на дії. Кожна дія відбувається в новому місті з унікальними NPC і завданнями. Перед початком кожної дії показується відеоролик, що пояснює те, що відбувається в грі.

Diablo III завершить сюжетну лінію, яка була розпочата в оригінальній частині. Однак, було підтверджено, що цей продукт не є останнім у серії, і нова сюжетна лінія починає розроблятися. За словами Кріса Метзена, віце-президента компанії по сюжету, він вже знає, що трапиться після закінчення подій Diablo III.

Вконтакте
Pinterest