Найочікуваніші ігри 2012 року

admin Ігрові статті

Ігри 2012 рокуНайочікуваніші ігри 2012 року. Настав час підготувати попередній список найбільш очікуваних ігор 2012 року. Нижче ви можете ознайомиться з самими очікуваними іграми 2012 року та їхнім описом. Відео Самі очікувані ігри 2012 дивіться тут :)

1. S.T.A.L.K.E.R. 2

Компанія GSC Game World заявляє про початок розробки проекту STALKER 2 - офіційного продовження популярної ігрової серії. В основу гри ляже абсолютно нова мультиплатформенна технологія, розроблена в стінах GSC.

"Після того, коли офіційні продажі серії в усьому світі перевищили позначку в 4 мільйони примірників, ми остаточно переконалися в необхідності створення наступної великої гри у всесвіті STALKER Це буде продовження мега-популярної гри, якої чекають від нас гравці", - заявив Сергій Григорович, керівник студії GSC Game World.

2. Metal Gear Solid: Rising У Metal Gear Solid: Rising головним персонажем виступає Райден, протагоніст Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty. Як і в Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, у новій грі Райден з'явиться у вигляді кібернетичного ніндзя. Говорилося про те, що гра оповідає про перетворення Райден в кіборга. Взагалі, Rising йде як самостійний проект всесвіту MGS і він не буде щільно пов'язаний з попередніми частинами, але кілька старих персонажів все-таки засвітяться у новій сазі Метал Гіра.

3. Metro: Last Light Гра закине Вас в недалеке майбутнє (2034-й рік). Основне місце дії - похмурі смердючі, страхітливі тунелі метрополітену, куди постійно надходять нові мутанти, від яких немає спасу. Замість того, щоб налагодити порядок під землею, людство зайнято міжусобними війнами, яким потрібно тільки зброя масового ураження, а її в 2034 предостатньо. Але більша частина всієї зброї захована десь у військовому сховищі D6.

4. Final Fantasy Versus XIII У першу чергу, FF Versus XIII наділена відкритим і в міру «безшовним» світом. Інакше кажучи, подорожувати тут можна в будь-яку сторону без щохвилинного споглядання екрана із завантаженням нової локації, хоча все-таки подорожі між якимись частинами світу будуть супроводжуватися невеликою подзагрузкою.

5. Hitman: Absolution У Absolution наш ідеальний вбивця підпишеться на виконання самого «небезпечного контракту» за всю його професійну кар'єру. Подальший розвиток історії можна легко передбачити - головного героя зраджують люди, яким він довіряв, на нього відкриває полювання поліція, а на фоні в цей час маячить якась «похмура змова», яка і змусить 47-го відправитися на пошуки правди в прогнилий, збочений і погрузлий в корупції світ. Сюжет буде явно пов'язаний з політикою.

Вконтакте
Pinterest