Killzone 3

admin Ігрові статті

Killzone 3Killzone 3 - комп'ютерна гра, тривимірний шутер від першої особи, що розробляється студією Guerrilla Games. Видавцем гри виступає Sony Computer Entertainment. Гра є ексклюзивом для ігрової приставки PlayStation 3 і прямим продовженням гри Killzone 2. Вихід гри запланований на лютий 2011 року. Проект офіційно анонсований 21 березня 2010. З чуток, третя частина Killzone стане останньою в серії - після її виходу компанія Guerrilla Games почне створювати новий фентезійний шутер.

Хронологія розробки Killzone 3

Вперше чутки про те, що Guerrilla Games працює над Killzone 3 з'явилися в лютому 2009 року. 21 березня 2010 Джек Треттон (англ. Jack Tretton) підтвердив, що ведеться робота над продовженням серії Killzone і пообіцяв надати більше інформації на виставці Electronic Entertainment Expo в Лос-Анджелесі.

В кінці травня 2010 року стали відомі зміни, які були зроблені в грі:

  • з'являться джет-паки;
  • з'явиться нова зброя;
  • рівні стануть ще більш масштабними;
  • гра буде повністю підтримувати 3D.

Але при включенні 3D занижуватиметься розширення до 576P і якість текстур. Дебютний трейлер Killzone 3 був опублікований 3 червня 2010.

15 червня 2010 представники Guerrilla Games оголосили приблизну дату надходження гри у продаж - лютий 2011 року. Так само було оголошено, що шутер буде підтримувати PlayStation Move.

16 червня 2010 була представлена ​​офіційна обкладинка гри.

3 вересня 2010 оголошена точна дата виходу гри в Північній Америці - 22 лютого 2011 року.

18 серпня 2010 на виставці Gamescom розробниками гри було вперше продемонстровано використання контролера Playstation Move в грі Killzone 3.

Сюжет Killzone 3

Killzone 3 продовжить сюжетний курс, взятий у другій частині. Ватажок хелгастів убитий, ядерна бомба в столичному граді планети Хелган вибухнула і знищила практично всі армійські частини землян. Серед небагатьох, хто вижив - Півн і Ріко, що розправились з фанатичним вождем Візарі (кінець Killzone 2).

Геймплей Killzone 3

Вперше геймплей був продемонстрований 15 червня 2010 на виставці Electronic Entertainment Expo в Лос-Анджелесі. Керівник студії Guerrilla Games Хермен Хюльст (англ. Hermen Hulst) представив проходження частини одного з рівнів Killzone 3. У процесі демонстрації були показані перестрілки і використання джет-пака.

17 липня 2010 розробники з Guerrilla Games повідомили, що після виходу Killzone 2 і початком роботи над Killzone 3 вони особливо ретельно прислухалися до думок, що висловлюються гравцями, щоб зрозуміти, що було зроблено добре і подобається користувачам, а що можна поліпшити. Так було зменшено лаг при управлінні і збільшена чуйність моделі, але при це було збережено відчуття того, що боєць у грі насправді несе важку зброю. За словами керівника проекту Матійсен де Йонжа (англ. Mathijs de Jonge) робота над цими поліпшеннями не закінчена, але безумовно спостерігається прогрес з тими недоробками управління, на які так скаржилися гравці в Killzone 2.

У різних інтерв'ю, які були дані співробітниками Guerrilla Games, було заявлено, що в Killzone 3 гравцеві більше не доведеться чекати завантаження наступній частині світу, весь світ Killzone 3 буде єдиним і дозавантаження не будуть переривати ігровий процес.

Вконтакте
Pinterest