Найкращі ігри 2011 року

admin Ігрові статті

Кращі ігри 2011 року

Кращі ігри 2011 року. Цікаво, який з очікуваних ігрових проектів зможе заслужити титул - «Найкраща гра року 2011»? Звичайно, рано ще говорити про щось конкретно, але можливість припустити у нас є. Аналітики з компанії Ipsos вирішили провести дослідження і виходячи з різних факторів склали список ігор, які найбільш імовірно стануть кращими іграми в 2011 році.

Список кращих ігор 2011 року

1. Gears of War 3 (Xbox 360)

Вісімнадцять місяців після падіння останнього людського міста, війна проти сарани все ще триває. Між тим, глибоко під поверхнею, з'являються нові й більш страшні загрози зараження планети. Групи виживших розкидані по руїнах цивілізації, а час закінчується, тому Маркус і його товариші продовжують боротися, щоб спасти рід людський.

2. Killzone 3 (PS3)

Killzone 3 продовжить сюжетний курс, взятий у другій частині. Ватажок хелгастів убитий, ядерна бомба в столичному граді планети Хелган вибухнула і знищила практично всі армійські частини землян. Серед небагатьох, хто вижив - Півн і Ріко, що розправились з фанатичним вождем Візарі (кінець Killzone 2).

3. Forza Motorsport 4 (Xbox 360)

Четверта частина блокбастера гоночного жанру на ігрових консолях - Forza Motorsport 4. Однією з головних особливостей нової версії гри є підтримка технології Microsoft Kinect Motion Controller, яка дозволить користувачам керувати віртуальним автомобілем без будь-яких додаткових контролерів.

4. Mass Effect 3 (Xbox 360)

Сюжет гри розгорнеться навколо вирішальної битви зі женцями - від рішень гравця залежатимуть долі цілих цивілізацій. Дія почнеться на Землі під час вторгнення Женців на планету - Шепард змушений покинути планету, щоб зібрати союзників і розгромити ворога.

5. Shift 2 Unleashed (Xbox 360)

Shift 2 Unleashed - продовження популярного автосимулятора в серії Need for Speed. На цей раз в грі реалізована ще більш просунута система фізики, яка враховує деградацію не тільки самих автомобілів, але і дорожнього покриття треків, а також додані нічні гонки. Крім цього з'явився особливий вид з шолома, що дозволяє гравцеві відчути себе справжнім гонщиком. Тепер камера не «приклеєна» до машини, і можна буде помітити струс від кожної вибоїни на дорозі, як ніби ви по-справжньому знаходитесь в гоночному автомобілі.

У Shift 2 Unleashed реалізована система Autolog, що дозволяє відстежувати досягнення ваших друзів і отримувати повідомлення, якщо хтось б'є ваш рекорд.

Детальна система кастомізації автомобіля дозволить повністю змінювати як його зовнішній вигляд, так і начинку, починаючи від двигуна і закінчуючи тонким налаштуванням різних систем.

6. Batman: Arkham City (Xbox 360)

Сюжетна лінія гри Batman: Arkham City починається з того моменту як Квінсі Шарп, і підступний комендант псих-лікарні імені Елізабет Аркхем, обирається на посаду мера Gotham-City. І одним з перших його указів, стає розширення території відведеної для душевно хворих. Розширювати Аркхем більше нікуди і в зв'язку з цим, для фізичного одужання хворих Квінсі виділяє цілий район міста який у момент обносять з усіх боків стінами.

До всього іншого відому за коміксами в'язницю "Black Gate" закривають, а ув'язнених просто переміщують у той самий район відведений для душевнохворих. Злочинці і хворі на голову маніяки не найкращий коктейль, який переростає в цілковитий хаус в рази крутіші того що ми бачили в Arkham Asylum. Територія району в рази перевищує розміри психіатричної лікарні і при цьому Бетмен отримає можливість безперешкодно пересуватися по ньому. Отже, ми отримаємо міні-місто (аля GTA), ізольоване бетонними стінами і найманцями, що в сумі значно вплине на геймплей і динаміку гри.

7. Uncharted 3: Drake `s Deception (PS3)

Дії гри розгортаються в пустелі і багатьох інших мальовничих локаціях по всьому світу. Цього разу Натан Дрейк і його вірний друг Віктор Салліван намагаються знайти легендарне місто Ірам. Ірам - це місто, яке похований глибоко під пісками, що знаходиться десь на Аравійському півострові в пустелі Руб'аль-Калі. За легендою, вежі Ірама складені з дорогоцінних каменів, якими зацікавився не тільки Дрейк і Салліван, але і його вороги ...

8. Battlefield 3 (Xbox 360)

У грі Battlefield 3 Вам належить виступити в ролі бійців КМП США. Вас чекають захоплююча індивідуальна кампанія і мережеві баталії у всіх регіонах земної кулі. Завдяки передовій технології Frostbite 2 гра Battlefield 3 відкриє перед Вами нові горизонти жанру бойовика від 1-ї особи. Завдяки ядру Frostbite - новітній розробці студії DICE - гра Battlefield 3 досягла неймовірних висот як в плані графіки, так і в ігровому процесі. Масштаби ігри, система руйнувань, динамічне озвучування, "жива" анімація персонажів ... Свист куль над головою, тремтячі стіни, гуркіт вибухів - занурення в бій ще ніколи не було таким реалістичним! Вас чекають захоплююча індивідуальна кампанія і мережеві баталії у всіх регіонах земної кулі, включаючи Париж, Тегеран і Нью-Йорк.

9. Mortal Kombat (Xbox 360)

Через роки легендарна серія Mortal Kombat повертається такою, якою її пам'ятають і чекають тисячі гравців. Це жорстока, кривава і нещадна битва не на життя, а на смерть, битва, в якій може перемогти тільки найсильніший.

Сторіччя знадобилися Шао Кану, щоб узяти гору над Рейденом і його союзниками. Однак перед лицем смерті Рейден все ж зміг використати свій останній шанс врятувати світ. Він відправив ментальне повідомлення самому собі в минуле, в часи першого турніру, коли сили добра ще були здатні знищити Шао Кана ... Гравцям належить взяти участь в турнірі «Смертельною битви», дізнатися справжню історію світу Mortal Kombat і змінити минуле, щоб врятувати майбутнє.

10. Resistance 3 (PS3)

Серпень 1957 року. З часу подій Resistance 2 і загибелі Натана Хейла минуло чотири роки. Останній залишившийся в живих Страж Джозеф Капеллі - учасник секретної військової програми - разом з дружиною і сином переховується на території Оклахоми.

Але після зустрічі з доктором Федором Маліковим Джозеф покине свій притулок і відправиться в Нью-Йорк - через країну, зруйновану війною. Щоб захистити свою родину і свій світ, йому доведеться нанести нищівний удар інопланетним інтервентам.

Ось і все про найкращі ігри 2011 року.

Вконтакте
Pinterest