Кращі ігри 2012 року на ПК

admin Ігрові статті

Кращі ігри 2012 року на ПККращі ігри 2012 року на ПК. Представляємо список з 8 кращих ігор 2012 року. Звичайно, рано ще говорити про щось конкретно, але можливо саме ці ігри для персональних комп'ютерів стануть кращими іграми у 2012 році. Якщо ми, на вашу думку, ми щось пропустили, то публікуйте в коментарях своїх власних кандидатів на звання кращих і самих очікуваних ігор 2012 року.

Найкращі ігри 2012 року для ПК

Кращі ігри 2012 року на ПК. GTA 5: поки не зрозуміло, що саме за торт з'явиться, але не можна не сказати, що гру цю чекають мільйони геймерів по всьому світу. Небагато грали у всі п'ять частин, але це не означає, що просочитися любов'ю до даної франшизі у них не вийшло. Rockstar продемонструвала публіці лише ігрове відео, як юрби геймерів вже почали потирати руки в очікуванні продовження кримінального серіалу. Віртуальний Лос Сантос вже прочиняє двері, готуючись впустити в себе мільйони. Це як оазис в задушливій і гарячій пустелі...

Кращі ігри 2012 року на ПК. Far Cry 3: після успіху двох перших частин, не зайнятися розробкою продовження було б нерозумно. Про це говорили геймери, це розуміли і розробники з Ubisoft. Джунглі, пустелі і знову джунглі. Зробивши масу щеплень від малярії і всяких енцефалітів, ми пустимося на пошуки істини туди, де ворогують численні банди головорізів, борючись за черговий шматок землі або плантації наркотиків. Ми майже як крутий Уокер будемо гемселити всіх, наводячи правосуддя. І нехай воно здається таким тільки для нас ...

Кращі ігри 2012 року на ПК. Max Payne 3: скільки б не лаяли цю гру (хоча вона ще не вийшла), її чекають і чекатимуть. Вирослі на першій і другій частинах гри, а так само на однойменному фільмі, геймери звертають свій погляд з надією на краще. Тепер все залишається в руках розробників. Чергові психологічні травми, на цей раз отримані в Сан Паулу, будуть долатися з новою силою. Макс уже не той, яким ми його знали раніше, чи зможемо ми привести його в нормальний стан, чи навчимо тримати зброю правильно і стріляти влучно? Покаже час.

Кращі ігри 2012 року на ПК. Mass Effect 3: ще одна третя частина, яких в 2012 році буде не мало. Жанр космічної фантастики буде продовжуватися жити завдяки таким іграм як Mass Effect. Міжгалактичні польоти лише розохочують, надаючи геймерам нові пригоди. Що там за списком? Зібрати нову команду? Звільнити пару систем? Проапгрейдить гармату і броню? Давайте дивитися глибше! Це фінальна частина трилогії, яка може покласти кінець життя Шепарда. Третя частина подарує нам нові переживання за харизматичних героїв, нову історію, продовжувати яку, можливо, буде вже інший персонаж.

Кращі ігри 2012 року на ПК. Tomb Raider: скидати Ларочка з рахунків не варто. Скільки б часу не проходило, а вона не старіє і груди у неї не опускаються. Напевно, секрет молодості від нас буде приховано в черговий раз, але ніяк не нові пригоди і небезпеки, яким Крофт піддасться. Не вона буде ламати голову над черговою головоломкою, а ми, не вона буде отримувати задоволення від знайдених скарбів, а ми ... Що зустріне вона за тим он поворотом? Алмаз в 150 карат або ж якесь плем'я людожерів, яке голодує вже котрий тиждень?

Кращі ігри 2012 року на ПК. Halo 4: а що це там так блищить на столі? Хо-хо, та це ж начищений шолом Майстри Чіфа! А ось і він, готовий до нового бою. А вести його туди доведеться саме нам. Четверта частина запропонує нам небезпечне повернення до Предтеча. Напевно, з істинного шляху нас постійно буде щось збивати ... але ж ми не ликом шиті і готові зустріти небезпеки лицем до лиця. Тим більше, коли в наших руках така грізна зброя як Майстер Чіф.

Кращі ігри 2012 року на ПК. Bioshock Infinite: з вогню та в полум'я ... упс, вірніше з води та в небеса. На зміну мокрому підводному місту приходить ширяюча в хмарах Нью Колумбія. Але це не означає, що там все спокійно. В кожному куточку Рая знайдеться зло, яке виїдає слабких зсередини. Так і тут ... щось запустило свої підступні лапи і порушило ту стабільну безтурботність на грані шизофренії, яка була тут раніше. Елізабет - ключова фігура, навколо якої закрутиться весь сюжет. В цей вир потрапимо і ми.

Кращі ігри 2012 року на ПК. Diablo 3: зло знову вирвалося назовні. Здавалося б, герої вже пішли на спокій, на Землі запанував порядок, а ні. Гори мерців та іншої нежиті з цим не згодні. Виконуючи накази свого нового повелителя, вони готові змести все живе зі свого шляху. Чи знайдеться новий герой, щоб зупинити це божевілля? А як же, адже є ми - мисливці за здобиччю, які готові по кілька разів на дню знищувати одних і тих же монстрів, аби знайти річ краща за ту, ніж зараз володіємо. Ідейних визволителів буде зовсім мало і саме їх душа знайде порятунок у цьому грішному світі ...

Природно, це не всі проекти 2012 року, які заслуговують на увагу. Є ще The Last Guardian, Resident Evil: Raccoon City, Twisted Metal і навіть така RPG як South Park: The Game, але всьому свій час ...

Вконтакте
Pinterest