Resistance 3

admin Ігрові статті

Resistance 3Resistance 3 - науково-фантастичний шутер від першої особи для платформи Playstation 3, розробкою якого займається Insomniac Games, а виданням Sony Computer Entertainment. Гра стане 3 частиною серії і продовженням самої успішно-продаваної гри з стартової лінійки Playstation 3 Resistance: Fall of Man і першого сиквела Resistance 2.

Серпень 1957, Америка втрачена. Чотири роки по тому Resistance 2, безчесно звільнений часовий Джозеф Капеллі закинув боротьбу із загрозою Химер; він ховається з іншими вижившими, включаючи його дружину і сина. Коли з'являється доктор Федір Маліков з пропозицією завдати удар по окупантам Химер, Капеллі залишає сім'ю щоб відправитися в подорож з Оклахоми в Нью-Йорк. По дорозі він зустрічає залишки людства, залишені з часів жорстокого вторгнення Химер.

Ігрова механіка Resistance 3

В основному ігрова механіка буде запозичена з попередньої частини, але з деякими змінами. Збройове колесо з першої частини буде повернуто після вилучення з Resistance 2. З'являться нові об'єкти навколишнього світу, такі як хімерскі рослини, що вибухають якщо в них вистрілити. У грі будуть присутні як старі, так і нові види зброї; повернеться така зброя як Bullseye, Magnum, Shotgun, Auger і Carbine, а новим стане Mutator, що стріляє біологічним димом, що призводить до вибуху ворогів завдаючи шкоди, поряд з новим типом гранат у формі банки з їжею, начиненою цвяхами. Вся зброя може бути вдосконаленою, а також стає потужнішою при постійному використанні. У зв'язку з необхідністю виживати, в Resistance 3 Люди також змушені конструювати зброю з усього що трапляється під руку (як, наприклад, гранати з банок, начинені цвяхами).

Багатокористувацький режим

Мережеві змагальні режими фокусуються на організованості, і менше зав'язані на групі ніж в Resistance 2. Присутній кооперативний режим, де гравці можуть об'єднатися в команду для проходження сюжетної кампанії через налаштований мобльіний інтернет або в режимі поділу екрана. З подкасту порталу Gameinformer стало відомо що в третій частині не буде кооперативного проходження на 8 осіб як в Resistance 2. Карти багатокористувацького режиму взяті з різних куточків світу: наприклад Форт Лемі в Республіці Чад, Африка. Деякі з цих карт не зустрічаються під час проходження кампанії.

Розробка Resistance 3

У 2009 рекламний щит з назвою гри був помічений в місці, в якому повинен був зніматися Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес, фільм виробництва Columbia Pictures (дочірня компанія Sony), що виходить на початку 2011 року. Незважаючи на це ні Sony, ні Insomniac Games не дали коментарів з цього приводу. Insomniac повідомили 25 травня 2010, що крім роботи над новим проектом мультиплатформових ігор, вони також будуть розробляти ігри ексклюзивно для PlayStation 3. Resistance 3 була анонсована 17 серпня 2010 разом з трейлером на прес-конференції Sony, на виставці Gamescom 2010 в Кельні, Німеччина. 28 вересня 2010, в мережу потрапили концепт-арт і скріншоти декількох варіантів химер і двох невідомих людських персонажів (пізніше позначених в листопадовій статті Game Informer як Джозеф Капеллі і Сьюзан Фарлі). Справжність зображень в Insomniac не прокоментували. Перше відео, з вставками ігрового процесу, а також з демонстрацією зброї і ворогів, було представлено на Spike Video Game Awards.

Вконтакте
Pinterest