Секретний рівень Diablo 3

admin Ігрові статті

Секретний рівень Diablo 3Шанувальники другої частини гри Diablo напевно пам'ятають секретний рівень - вимір з войовничими коровами, потрапити в який можна було по проходженні останнього квесту, перетворивши в Кубі Хорадріка том порталу та ногу Вірта. Не обійшлося без секретного рівня і в третій частині. Як потрапити на секретний рівень Diablo 3?

Секретний рівень Diablo 3

Щоб відкрити прохід на секретний рівень Diablo 3, вам потрібно буде зібрати артефакт - Пастуший посох. Для нього вам знадобляться певні інгредієнти, а також рецепт. Компоненти посоха «розкидані» по всіх чотирьох актам гри. Що це за компоненти і як їх знайти?

У першому акті гри можна зібрати два компоненти - гомілкову кістку Леоріка і чорний гриб. Гомілкова кістка Леоріка знаходиться в маєтку Леоріка. Увійшовши в маєток, зайдіть в кімнату з каміном, що знаходиться біля сходів. Якщо в каміні є в'язка дров, клікніть по ній - випаде кістка.

Чорний гриб росте на першому рівні Собору в окремій кімнаті прямо з плит підлоги.

У другому акті також ховаються два компоненти - рідка веселка і дзвіночок Вірта. Дзвіночок Вірта продає дівчинка на Калдейском базарі, коштує він 100 000 золотих, так що збираєте гроші.

Рідку веселку потрібно шукати в локації Оазис. Там знаходиться колиба, біля неї стоїть старий-алхімік, якого вам потрібно буде захистити від нападу примар. За це він відкриє вам двері в локацію Таємнича печера, на одному з рівнів якої в золотій Таємничій скрині і лежить рідка веселка.

П'ятий компонент - бурмочучий коштовний камінь, його можна знайти в третьому акті. Він випадає з рідкого монстра Chiltara в локації Крижана печера. Ця локація знаходиться в зоні квесту, в якому вам потрібно зруйнувати баллісти і катапульту Азмодан (міст Корсікка).

Нарешті, у четвертому акті вам потрібно дістати рецепт виготовлення посоха. Він повинен випасти з Ізуала.

Врахуйте, що при кожному запуску гри світ генерується випадковим чином. Це означає, що потрібний предмет може випасти, а може і не випасти. Якщо в грі немає потрібної вам локації (персонажа, монстра), потрібно вийти з гри і зайти в неї знову. Іноді рівень доводиться перезапускати кілька разів, щоб роздобути потрібний предмет.

Посох і його компоненти прив'язуються до вашого облікового запису. Це означає, що його можуть використовувати всі створені вами персонажі. Це також означає, що якщо вам не вдалося зібрати всі компоненти, граючи одним персонажем, ви можете створити іншого і продовжити збір.

Коли у вас будуть на руках всі компоненти, йдіть до коваля, щоб він зібрав вам посох. Врахуйте, що це обійдеться вам в 50 000 золотих.

Коли у вас буде посох, повертайтеся в перший акт. Вам потрібно вийти на дорогу до старого Трістрама і знайти коров'ячі кістки. З них підніметься привид Короля Корів з другого Diablo, поговорить з вами і відкриє прохід на секретний рівень Diablo 3 - Whimsyshire.

У третій частині гри секретний рівень являє собою райдужну мультяшниу країну з поні-єдинорогами, плюшевими ведмедиками, хмарками і квіточками. Не потрібно обманюватися їх нешкідливою зовнішністю: ви прийшли сюди битися, а не розчулюватися. Проходження рівня дасть вам велике досягнення.

Посох буде зберігатися у вашому рюкзаку, тому ви можете ходити на секретний рівень декілька раз. Однак посох, зібраний на нормальному рівні складності, буде діяти тільки на цьому рівні. Якщо ви продовжуєте грати на інших рівнях (Кошмар, Пекло, Інферно), посох потрібно буде апгрейдити.

Щоб пропагрейдити посох, потрібно придбати рецепт збірки відповідного рівня складності посоха (кошмарного, пекельного, інфернального). Його можна купити в четвертому акті після смерті Ізуала у торговця Горіла. З рецептом йдете до коваля, який апгрейдить вам посох (врахуйте, що на кожному рівні апгрейд буде коштувати все дорожче).

Вконтакте
Pinterest