Weapons of the Gods

admin Ігрові статті

Weapons of the GodsWeapons Of The Gods - багатокористувацька рольова онлайн-гра, створена компанією 9you.В основу сюжету покладено популярний китайський комікс. У грі реалізовані польоти в повітрі і плавання під водою.

Сюжет і короткий опис Weapons Of The Gods

Боги і демони борються за владу над світом вже багато тисячоліть, але жодна з сторін не може здобути перемогу. Долю світу було вирішено довірити простим смертним, пославши на землю зброю богів. Вона має такі властивості, таку силу і привабливість, що жодна людина не може встояти. У кінцевому рахунку, або переможуть Боги і Піднебесна схилиться перед їх волею, або переможуть Демони і весь світ зануриться в хаос і божевілля.

Ключові особливості Weapons Of The Gods

  • Використання графічного движка Unreal Engine 3 та об'ємного звуку;
  • Унікальні локації, перенесені зі світу оригінального коміксу;
  • Можливість приручити майже будь-яку тварину;
  • Система випадкових подій;
  • Більше 26000 квестів;
  • Широкий вибір варіантів прокачування персонажа;
  • Різноманітність ігрового зброї, одягу та артефактів;
  • «Щасливий день» - отримання бонусів у вибраний день тижня;
  • Можливість польотів над будь-якими локаціями.

Класи в Weapons Of The Gods

У грі можна вибрати один з шести класів:

Воїн в Weapons Of The Gods  (Вони чудово володіють навичками ближнього бою і відомі своєю відмінною фізичною формою). Особливості: ближній бій, захист від фізичних втрати.

Зброя: одноручний меч, одноручна сокира, дворучний меч, алебарда, щит.

Ассасин в Weapons Of The Gods (Відрізняються підступними і швидкими атаками в ближньому бою). Особливості: невелике здоров'я, підвищена спритність, підвищений шанс ухилення і використання вмінь.

Зброя: одноручний меч, дворучні клинки, одноручні клинки.

Мисливець в Weapons Of The Gods (Є воїнами далекого бою, які володіють майстерністю використання лука і стріл). Особливості: дистанційні атаки, фізична втрата.

Зброя: легкий лук, важкий лук.

Маг в Weapons Of The Gods (Наділені даром магії, можуть використовувати заклинання як на шкоду, так і на благо інших персонажів). Особливості: далекі магічні атаку.

Зброя: одноручний меч, посох, магічні реліквії.

Жриця в Weapons Of The Gods (Використовують сили природи в битві з ворогами). Особливості: клас підтримки, деяка шкода далеких магічних атак.

Зброя: магічні реліквії, нунчаки, посох, одноручний меч.

Паладин в Weapons Of The Gods (За допомогою святої магії вони забезпечують союзникам прикриття, завдають шкоди ворогам, можуть воскрешати загиблих). Особливості: змішаний ближній бій, накладають посилення на себе і свою групу і прокляття на ворогів.

Зброя: ломака, одноручний сокиру, дворучний меч.

Вконтакте
Pinterest