Weapons of the Gods. Ассасин

admin Ігрові статті

Weapons of the Gods. АссасинГоловна відмінна риса асасинів в Weapons of the Gods - це підступні прийоми і точний розрахунок своїх дій. Він завжди нападає першим. Завдяки відмінним навичкам маскування, ассасин може підкрастися  до ворога і завдати несподіваного удару, який може стати для жертви останнім, а якщо спроба швидкого усунення мети провалилася - завжди є другий шанс, раз на півтори хвилини можна піти в тінь навіть в бою, при цьому скинувши з себе всі негативні ефекти.

Для більшої ефективності у ассасина є цілий набір пасток. Їх можна ставити навіть будучи невидимим, але деякі пастки відмінно працюють і у відкритому бою, наприклад, одна з них є арбалетом, що посипає противників градом болтів. Деякі пастки труять жертву сильною швидкодіючою отрутою, а інші сповільнюють швидкість пересування або ж зовсім заморожують ворога на 6 секунд.

Не варто забувати, що ассасин боєць ближнього бою, і навіть у відкритій сутичці дуже небезпечний. Ассасин як боєць ближнього бою має знаряддями: піку і парні клинки. Кожне з цих знарядь має свої плюси і мінуси. Піка повільніша, але навіть один удар може вирішити результат битви, а парні клинки дають можливість обсипати ворога шквалом ударів. І ту й іншу зброю можна метнути у ворога, а досвідчений ассасин може зачепити кидком кілька супротивників.

У групових боях ассасин підстраховує танка, привертаючи увагу монстрів до нього. Якщо танк раптово загине, ассасин за допомогою спеціального ефекту може відвернути противника на себе, тим самим захистивши слабших учасників групи. Не варто забувати, що обсяг шкоди наноситься асасину дуже великий, і тоді він може стати жертвою небажаної атаки, щоб запобігти цьому, в його арсеналі є можливість знижувати вихідну загрозу.

У боях проти інших гравців ассасин є найнебезпечнішим противником, і особливо це відчують магічні класи. У нього є шанс збити читання заклинання звичайної атакою! Якщо ж ассасин був уповільнений або ж прикутий до місця, він може раз на хвилину скинути всі ускладнюючі пересування ефекти. В додаток до цього, втекти від ассасина практично нереально, тому що він може ступивши крізь тінь моментально опинитися за спиною у супротивника, або ж збільшити швидкість свого пересування на 40%. Приспавши ворога на 20 секунд ассасин може піти в тінь або сховатися.

Гра асасинів багатогранна, особливо це відчують любителі PvP. Точний розрахунок, вміння підлаштовуватися під ритм бою і мисливський азарт - цим ассасин порадує як досвідчених гравців так і новачків.

Вконтакте
Pinterest