Weapons of the Gods. Мисливець

admin Ігрові статті

Weapons of the Gods: МисливецьСьогодні розповідь піде про мисливця Weapons of the Gods - влучного і спритного бійця. Майстер ведення дальнього бою, він володіє як масивними, важкими луками, що завдають величезної шкоди противнику, так і легкими, з меншою втратою, але стріляючими швидко і сильно, ідеальними для маневрування.

Ні для кого не секрет, що гра мисливцем Weapons of the Gods має на увазі дистанційний бій з противником. Для утримання ворогів на відстані у нього є різні навики з негативними ефектами, що дозволяють уповільнити переміщення цілі або зовсім скувати її рух.

Коли ворог знаходиться на пристойній відстані, мисливець здатний завдати колосальної шкоди одним пострілом (підготовка займає 2.5 секунди, відновлення - 20 секунд). Посилити ефект від цієї здатності можна спеціальним пострілом, який знизить захист супротивника на 60% протягом 5 секунд. Часто вбити ворога не представляється можливим, оскільки за спиною у того стоїть жриця, що постійно відновлює його здоров'я. У цьому випадку мисливець може різко перемкнутися на нову ціль і спалити лікареві всю ману, а при вдалому розкладі - змусити його замовкнути на 3 секунди (шанс спрацьовування здібності 30%, навик відновлюється 18 секунд). Застосування цьому навику можна знайти в бою проти представника будь-якого класу.

Мисливцеві завжди будуть раді у групі шукачів пригод, адже крім високої шкоди, у нього є аспекти, що підвищують шанс критичного удару та ухилення всім її учасникам. Перший стане приємним бонусом для класів, що завдають шкоди, другий же приємно порадує лікаря і танка.

Коли вороги йдуть з усіх боків, замикаючи коло і не залишаючи ні найменшої можливості для відступу, мисливець знайде, чим їм відповісти. Він встає в бойову стійку, і стріляє в небо, обрушуючи на обрану область град з смертоносних стріл. Після такого заворожливого видовища, всім, хто залишився в живих, краще врятутуються втечею. Інших ворогів швидко наздоженуть подвійні та потрійні постріли в спину. Якщо жертв декілька, у мисливця в запасі є постріл, що вражає до чотирьох супротивників відразу.

Але бувають випадки, коли противник непомітно підкрався під час жаркого бою з монстром і приголомшив мисливця швидким випадом, а всі контролюючі пересування навички ще не встигли відновитися. Значить, ближнього бою не уникнути, і розлючений мисливець може залишити ворогові глибокі рани, що кровоточать потужними випадами лука. Чим більше таких ударів завдасть мисливець, тим сильніше постраждає жертва, оскільки ефект підсумовується до трьох разів.

Мисливець - це приємний і динамічний клас Weapons of the Gods, що вимагає високої концентрації і вправності, гра яких не змусить нудьгувати. Якщо ви любите швидкі та різноманітні битви, то сміливо обирайте мисливця, і ви не залишите ворогам жодного шансу на перемогу.

Вконтакте
Pinterest