Weapons of the Gods. Маг

admin Ігрові статті

Weapons of the Gods. Маг

Маг - класичний персонаж дистанційного бою Weapons of the Gods, сконцентрований на нанесенні точкової і масованої шкоди, і що володіє великим спектром різноманітних навичок. Він не може похвалитися міцним здоров'ям і важкою бронею, тому рукопашні сутички для нього можуть закінчитися вельми плачевно. Воїн здатний розірвати мага за лічені секунди в ближньому бою, ассасин - вистрибнути з-за спини з клинками напоготові, а мисливець - пронизати його прицільним пострілом.

Для того, щоб уникнути близького контакту, маг може скористатися цілою серією заклинань зі свого арсеналу, що дозволяють знизити швидкість пересування ворогів на 50%, а також змусити їх "замовкнути" або зовсім приморозити до землі на 6 секунд. Після чого він може "переміщуватися" на кілька метрів убік від супротивників, моментально збільшивши дистанцію між ними, і розстріляти їх смертоносними заклинаннями.

Маг успішно компенсує відсутність фізичного захисту власним магічним бар'єром, який блокує частину шкоди. Швидкий час відновлення бар'єру дозволяє практично завжди перебувати під впливом цього ефекту. У критичних ситуаціях, будучи притиснутим до стінки, маг може ефектно вихопити туз із рукава: оточити себе непробивною кришталевої стіною, яка на 8 секунд наділить його імунітетом до всіх типів ушкоджень, але при цьому позбавить можливості пересуватися і вимовляти заклинання.

Маг - це "важка артилерія", здатна прикрити соратників градом вогненних куль, блискавок, і крижаних стріл. У підземеллях нерідкі зустрічі з сильними загонами монстрів, яких не здолати без попередньої підготовки. Завдання мага в цьому випадку - "виключити" самого небезпечного супротивника з бою. Досвідчений маг здатний приспати весь ворожий загін на 30 секунд, схиливши чашу терезів у сутичці на бік своїх союзників.

Любителі як одиночної, так і групової гри не будуть розчаровані, зупинивши свій вибір на мага. Він володіє найсильнішою атакою за площею в грі, потужними точковими заклинаннями, здатністю збільшувати швидкість їх проголошення і ефективність, а також підвищувати рівень інтелекту і магічного шкоди всіх членів групи. При правильному використанні маг буде незамінний в групі і смертельно небезпечний в PVP.

Вконтакте
Pinterest