Weapons of the Gods. Паладин

admin Ігрові статті

Weapons of the Gods:ПаладинПаладини в Weapons of the Gods - загартовані в боях суворі воїни, закуті в броню, що багаторазово збільшує їхню витривалість і захист в порівнянні з іншими класами. Їх основна зброя - величезні дворучні дубини, але мечами та сокирами вони теж не гребують.

Паладин готовий виконувати абсолютно будь-яку роль: зцілювати стражденних, захищати соратників і наносити непогану шкоду. Але все ж основна його задача - це допомога та підтримка.

Можливості паладина безпосередньо залежать від стійок, які він вибере на шляху свого розвитку. Чим далі він поглибиться в їх вивчення, тим більш потужні здібності, благословення і бонуси він зможе застосовувати. Паладин може не тільки благословити своїх союзників, збільшивши їх фізичну та магічну атаку, або прискоривши регенерацію мани, але й активувати свої численні аури: одна з них збільшує показник блоку, інша - кількість броні, третя додає 15% до швидкості пересування.

Але найцікавіше полягає в короткочасних благословіння, за допомогою яких паладин може вплинути на результат будь-якої битви. Якщо група відчуває нестачу шкоди, йому достатньо збільшити швидкість атаки одного із союзників на 800% за рахунок його здоров'я. Якщо в самий відповідальний момент у ключової фігури в групі закінчилася мана, у паладина напоготові є ефект, що відновлює духовні сили соратників протягом 12 секунд. Сам же паладин від відсутності мани страждати не буде, при необхідності легко переливши в неї свої життя.

Навіть будучи чистим класом підтримки, паладин дуже небезпечний для ворогів. Наклавши на противника печатку із шістьма набоями, він може розрядити її особливим ударом, завдавши велику кількість урону. Якщо паладином управляє досвідчений гравець, протистояти йому буде важко: раз 2 хвилини він може підвищити власний опір магії на 150% на 10 секунд, перервати читання заклинань цілі або ж зовсім змусити її замовчати на 4 секунди. Уповільнити його практично неможливо, раз в 12 секунд паладин може стати несприйнятливий до ефектів, що заважає пересуванню на 6 секунд. У тому випадку, якщо супротивнику вдалося зупинити паладина, не варто святкувати перемогу: деякі удари він може наносити і на відстані. У критичній ситуації у паладина є в запасі особливий навик, який робить його імунним до всіх типів ушкоджень на 6 секунд.

Паладин - складна у розвитку та управлінні машина для командної гри, але, проявивши належне терпіння і вивчивши всі його можливості, ви станете бажаним гостем у кожній із груп шукачів пригод, а зупинити вас не зможе ні сильний монстр, ні натовп живих супротивників.

Вконтакте
Pinterest