Weapons of the Gods. Воїн

admin Ігрові статті

Weapons of the Gods. Воін

Воїн - це майстер ближнього бою у всіх його проявах. Одягнений в найважчі і непробивні обладунки, він завжди рухається напролом, не зупиняючись, поки не досягне мети.

Воїн в "Weapons of the Gods" - це не тільки захисник і машина для вбивств, але й майстер тактики. В основі його гри лежить майстерне жонглювання бойовими стійками: захисної і атакуючої, кожна з яких призначена для особливих ситуацій і дозволяє використовувати різні види здібностей. Навіть у запалі бою воїн не втрачає самоконтролю, продумуючи свої дії і вибудовуючи ланцюжки смертоносних ударів.

Ставши в захисну стійку, озброївшись одноручним мечем або сокирою і взявши в іншу руку щит, воїн здатний відбивати атаки армії ворогів, прикриваючи собою групу. Незважаючи на те, що в цьому стані він не може завдавати великої шкоди, показники його захисту зростають багаторазово, і, приковуючи увагу монстрів генеруючими агресію вміннями, він дає можливість своїм бойовим товаришам спокійно розправлятися з ворогами. Якщо ж воїну доводиться важко, він може зменшити пошкодження, що йомунаносяться на 70%, з 50% шансом відбити вхідну шкоду, оглушити суперника або зовсім заблокувати наступний удар. Якщо ж ситуація стає критичною, останнім зусиллям волі воїн може вдатися до рятівного заклинання, що збільшує його здоров'я на 30%.

Але багато воїнів не хочуть бути захисниками, вони хочуть ВБИВАТИ! Озброївшись дворучним мечем або алебардою і прийнявши атакуючу стійку, вони вриваються в натовпи ворогів, руйнуючи все на своє шляху. Крім безлічі смертоносних ударів, що завдають кровоточущих ран, і руйнівних помахів, що вражають ворогів, в арсеналі воїна прихована особлива атака. Наїжачившись величезною зброєю, він мне ворожі ряди, закрутившись в смертоносному вихорі. У цьому стані його не можна ні зупинити, ні оглушити, ні сповільнити (обертання триває 8 секунд з нанесенням шкоди всім противникам в області, відкат - 30 секунд).

Якщо ж хитрий маг або мисливець спробують втекти, закувавши воїна у крижаній пастці, він не дозволить їм розрядити в себе серію руйнівних заклинань з відстані, пустивши в хід приголомшуючий противника прийом. Впавши в праведний гнів, раз на півтори хвилини воїн може збільшити силу своєї атаки на 50% (при цьому знизивши власну броню на 50%), і виплутатися з будь-яких сковувуючих рух ефектів. Прагнучи наздогнати тікаючого в жаху противника, він може моментально скоротити дистанцію до цілі, зробивши стрімкий ривок, і оглушивши його на 3 секунди.

Воїн в "Weapons of the Gods" є незамінним класом у всіх аспектах гри. Використовуючи тактичне мислення і спритність рук, ви завжди будете дивувати як союзників, так і ворогів дуже несподіваними (для когось із них приємними, а для інших - не дуже) сюрпризами.

Вконтакте
Pinterest