Weapons of the Gods. Жриця

admin Ігрові статті

Weapons of the Gods. Жриця

Weapons of the Gods. Жриця. Гра жрицею. Важко уявити собі групу, у складі якої немає жриці. Саме вона здатна витягнути попхавшихся в пащу дракона шукачів пригод за підпалені хвости і не дати їм загинути в розквіті років. Неважливо, чи провів злобний монстр серію атак по одній цілі або ж накрив смертоносним заклинанням всю групу, жриця з легкістю відновить здоров'я всіх потерпілих, одночасно не дозволивши загинути танку. Вона із завидною витонченістю жонглює чудодійними заклинаннями зі свого арсеналу, що дозволяють їй лікувати не тільки одиночні і групові цілі, а й накладати ефекти моментального і періодичного зцілення.

Якщо ж підступне темне прокляття, хвороба або невідома сучасній науці бактерія повільно пожирає її соратників зсередини, жриця може повністю нейтралізувати небезпечну заразу і ввести в здивування противника, другою рукою знявши з нього більшість позитивних ефектів.

Затяжні і кровопролитні бої часто не обходяться без втрат, і після закінчення сутички жриця може воскресити полеглих товаришів. Але буває й так, що не встигший ухилитися від удару броньованим хвостом або потрапивший під метеоритний дощ невдаха потрібен негайно! І знову вона приходить на допомогу групі, швидким пасом повернувши в дію загиблого (такий трюк можливо провернути раз на п'ять хвилин).

Але не варто недооцінювати жрицю, вважаючи, що її доля - лише лікування та підтримка. Її темна сутність завжди готова вирватися назовні, і тоді не радимо стояти у неї на шляху. Жриця любить дати відчути смак безвиході своїм противникам за допомогою її головної зброї - потужної періодичної утрати і ефектів ослаблення. Ставша на темну сторону сили жриця володіє як заклинаннями, що послабляють показники атаки або швидкість бою на 10%, так і повільно виснажуючими ворога закляттями.

Жриця може повністю деморалізувати свого противника, використавши вампірську здатність, що відновлює її здоров'я в розмірі від завданої шкоди, спалити його ману або ж зовсім приспати на 15 секунд. Цього часу якраз вистачить для того, щоб жертва зрозуміла, що жити їй залишилося недовго, адже в цей момент охоплена темним гнівом жриця накладе на неї ефект, який буде наносити величезну шкоду не тільки ворогу, а й самій жриці.

Навіть в ближньому бою жриця може дати серйозну відсіч кривдникові. Вона здатна завдавати противнику важкі рани ударами своїх булав, змазаних отрутою. Якщо ближній контакт небажаний, жриця може призвати на допомогу ліс шипів, виростивши його навколо себе в радіусі 6 метрів, тим самим уповільнивши пересування противника на 40% і завдавши йому значних втрат. Скуштувавша печеньок темної сторони жриця має здатність закликати орди злих духів, які будуть роїтися в радіусі 6 метрів навколо неї в смертельному танці протягом 8 секунд, завдаючи величезної шкоди за площею.

Гра жрицею принесе задоволення не тільки командним гравцям, люблячим допомагати своїм друзям у біді, а й лиходіям, які обожнюють пограти зі своєю жертвою перед її смертю.

Вконтакте
Pinterest