Як грати в minecraft?

admin Ігрові статті

Як грати minecraft? Що якщо б у вас був цілий світ, в якому ви вільні, створювати і змінювати все, як вам завгодно? І ім'я цього світу Minecraft. Це як пісочниця, де можна будувати і руйнувати абсолютно всі об'єкти. Це світ-конструктор, де гравець, як маленька дитина може робити все, що прийде на розум. Але у багатьох користувачів вперше познайомившись з майнкрафтом виникає питання про те, як грати в minecraft? Що ж, давайте постараємося коротко на нього відповісти. Для початку встановіть Minecraft.

Графічно гра виконана в цікавому стилі, незвичному для очей сучасних гравців, тут будь-який об'єкт складається з блоків, тварини, монстри і навіть ландшафт. При цьому всі блоки не вищої полігональної якості. Але в цьому полягає навіть деяка привабливість продукту.

Щоб створювати щось, в грі необхідно щось валити для отримання матеріалів, хочете дерево? Зламайте дерево. Хочете руду? Ламайте скелю. Безумовно, для всього цього необхідні інструменти і їх ми теж можемо зробити самі, система створення досить проста, у персонажа є чотири клітини, в які ми, вставляючи різні комбінації матеріалів, отримуємо різні речі, для деяких об'єктів необхідний робочий стіл, який можна створити буквально з нічого. Концепція, за якою ми робимо речі логічна і інтуїтивно зрозуміла, приміром, для створення кирки ми повинні у вигляді букви Т, що нагадує за формою кирку, викласти внизу дві палиці, а зверху три шматки руди і, будь ласка, кирка готова. Комбінацій існує неймовірне безліч, тому описувати все не варто, адже цікаво все пізнати самому. У грі, між іншим, існує система досягнень, яка нагороджує нас за створення предметів.

Як грати minecraft?

Потрапивши вперше в гру вам, ймовірно, буде важко пережити першу ніч, тому якщо зайти на сайт гри, можна виявити відео з такою назвою: «Як пережити першу ніч в minecraft?».

У цьому відео докладно пояснюють, що вночі, на волю вилазять монстри, які не дадуть спокійно займатися творчістю. Вони характерно гарчать і в тиші ночі ці квадратні істоти виглядають навіть трохи моторошно, особливо коли перечікуєш ніч у створеному будинку або, замурувавшись в гроті скелі, і не знаєш, коли почнеться ранок і з якого боку чекає небезпека. Тому нас навчать в цьому відео, як зробити меч, пару інструментів і смолоскипи, а далі, нададуть собі самому і своїй фантазії. Для тих же, кому не так цікаво створювати, можна спробувати пошукати підземелля, заховані глибоко під землею, радість від такої знахідки, важко описати. Адже головний атрибут будь-якого підземелля це скрині з цінними предметами.

Як грати minecraft?

В Minecraft можна грати через Інтернет, і для цього вам необхідний преміум аккаунт, але в офлайні можна грати безкоштовно, також можна створити свій сервер minecraft. Люди по всьому світу роблять в Minecraft дивовижні речі, будуючи небувалі конструкції, проводячи цікаві експерименти з механізмами та матеріалами. Одна людина створила гармату, яка запускає предмети до сонця, деякі будують копії пам'ятників архітектури, імітують життя. Це нескінченний конструктор, який будить бажання творити і будувати навіть у дорослих, адже всі ми, колись були дітьми і саме цю спрагу будівництва, експериментів, веселощів і пригод відчували як ніколи. Також можна встановлювати моди, про це розповідається в статті Як встановити мод на Minecraft.

Ну, гаразд давайте почнемо вже грати. Ми з'явилися в світі MineCraft. Якщо граємо в режимі виживання то варто поквапиться «вночі з'являються монстри». Насамперед видобуваємо дерево (колоди) - це основний будівельний матеріал в MineCraft, щоб добути колоди потрібно підійти до найближчого дерева і просто бити, коли наноситься достатня шкода шматок дерева ламається і випадає колода. Відмінно, добувати дерево ми вміємо, але колода - це ще не все, нам потрібно буде її обробити.

Щоб обробити предмет потрібно відкрити інвентар «E» ... Відкрили інвентар, тепер переміщаємо колоду у вікно крафта (крафт - це що на зразок обробки, зміни) і в правому вікні бачимо готові дерев'яні блоки, чотири штуки, забираємо їх в інвентар. Таких дерев'яних блоків нам потрібно 60-100. Коли ви зібрали достатньо починаємо будівництво будинку. Будинок можна побудувати практично скрізь на землі, під землею, під водою, навіть на деревах. Адже MineCraft - це кубічний світ.

Гаразд, я захопився, рухаємося далі. Відмінно ви вирішили де буде розміщуватися ваш будинок і починаємо будівництво. Щоб у режимі виживання не проникали монстри будуємо ретельно дах і стіни. Будинок ми збудували, але його треба ще обладнати меблями. Один з найважливіших предметів - це робочий верстат, всі предмети у MineCraft виготовляється за обрисами справжніх предметів у житті. Думаю, ви розберетеся як створити верстат.

Відмінно, тепер нам потрібне ліжко, без ліжка буде тяжко, доведеться всю ніч просидіти вдома, тому, що вночі темно і виходять монстри (в режимі аркади тільки темно, монстрів немає). Якщо логічно припустити, то ліжко повинно бути з хутра (вовни) і дерева, біжимо швидше бити овечок з них випадає шерсть, нам потрібно три шматки вовни і три шматка дерева.

Відмінно, сподіваюся ви встигли здобути ці ресурси до настання ночі тепер кравтим у робочого верстата по обрису предмета в низу три блоки дерева, в верху три блоки вовни. Ліжко є і станок, це все що потрібно для початку, але ця пара предметів далеко не все в MineCraft ... Існує ще сотні різних предметів.

Основні предмети в MineCraft:

Дерево - основний будівельний матеріал на початку і самий легко видобуваємий.

Вугілля - без нього в шахти навіть і не думайте спускатися, воно дає світло.

Камінь - другий будівельний матеріал після дерева, з ним теж можна не мало предметів скравтить.

Залізо - якщо ви стали добувати залізо то ви вже розвинулися в MineCraft на 50%. Залізо не варто використовувати, як будівельний матеріал тому, що його дуже важко добути. Залізо витрачайте на предмети.

Вконтакте
Pinterest