Як встановити Minecraft

admin Ігрові статті

Як встановити MinecraftMinecraft - це дуже популярна останнім часом комп'ютерна гра в жанрі пісочниці, сюжет якої будується на основі різних ресурсів ігрового світу, використовуючи які віртуальні персонажі будують свій світ, обживаються в ньому і захищаються від ворожих сил.(читайте як грати Minecraft) Причому будувати цивілізацію можна як поодинці, так і колективними силами в мережевий багатокористувацької грі. Складно сказати за рахунок чого дана гра з досить примітивною за нинішніми мірками «квадратною» графікою змогла завоювати велику популярність. Єдиний спосіб це дізнатися - встановити Minecraft на комп'ютер і спробувати в неї пограти. Також читайте як створити сервер Minecraft.

Як встановити Minecraft в Windows

Minecraft написаний на мові програмування Java і щоб гра працювала на комп'ютері потрібна його підтримка у вигляді віртуальної машини, яка буде виконувати Java-код. Тому, першим ділом перевіряємо наявність Java-машини на комп'ютері і лише потім приступаємо до установки гри. Для цього виконайте такі дії.

Щоб перевірити чи буде працювати Java на вашому комп'ютері, перейдіть за наступною адресою www.java.com/ru/download/testjava.jsp.

У відповідь на запит системи безпеки, якщо він з'явиться на вашому комп'ютері, натисніть кнопку «Run», дозволивши сценарію на сторінці перевірити наявність Java.

yak-vstanoviti-minecraft-1.jpg

Якщо в результаті попередніх дій ви побачите напис «Java працює», то можете переходити до безпосереднього встановлення Minecraft, яке описане в даній статті. В іншому випадку, потрібно встановити Java на комп'ютер.

Для установки Java завантажте на комп'ютер інсталяційний файл зі сторінки www.java.com/ru/download/ і запустіть його.

Після завершення процесу ви побачите вікно звіту про успішне завершення процесу установки.

За рахунок використання мови програмування Java гра Minecraft може запускатися на великій кількості різних платформ і операційних систем: Windows, Linux, Android, Mac OS, iOS, Xbox і інших.

Як встановити Minecraft

Після установки віртуальної машини Java можна приступити до установки самої гри. Minecraft - це платна гра. Ви можете знайти в мережі Інтернет, завантажити і встановити програму-клієнт Minecraft абсолютно безкоштовно. Давати посилання на ресурси, що поширюють дану гру ми не будемо, оскільки це не відповідає правилам нашого сайту і порушує права творців Minecraft.

Замість цього ми розповімо як купити і встановити ліцензійну версію Minecraft.

Відкрийте офіційний сайт гри на сторінці реєстрації нового користувача за адресою https://minecraft.net/register.

Перехід до оплати Minecraft

Для покупки вам знадобиться пластикова карта Visa або MasterCard на якій буде доступна сума в 19,95 євро. На сторінці, введіть латиницею свою адресу, виберіть тип платіжної системи Visa або MasterCard та натисніть зелену кнопку «Proceed to Payment Details».

Вибір пластикової карти

На завершальному етапі оплати виберіть свою країну, вкажіть ім'я та прізвище, вигравірувані на пластиковій картці, а також дату закінчення її дії. Введіть тризначний CVV код, розташований зі зворотного боку картки і натисніть кнопку «CONFIRM AND PAY».

підтвердження оплати

Після завершення оплати на сторінці http://minecraft.net/download скачайте інсталяційний файл Minecraft.exe і запустіть його на комп'ютері. У вікні установника введіть свій логін і пароль і натисніть кнопку «Login»

Запуск установника гри

Запуститься процес установки гри. В папку з монтажником будуть завантажені необхідні для гри файли і папки. Процес встановлення ви можете спостерігати за заповнюється зеленої шкалою статус бару.

Процес установки гри

Після закінчення завантаження Minecraft буде повністю встановлений на комп'ютер. Ви опинитеся в головному меню програми і можете приступати до гри. Також можете встановити моди. Про це читайте в статті як встановити мод на Minecraft.

Відео про те як встановити Minecraft

Окремо відзначимо переваги ліцензійної версії гри. З нею ви зможете завжди мати саму останню і стабільну версію Minecraft, в якій не містяться віруси і шкідливий код, а також отримувати офіційну технічну підтримку при наявності проблем з грою.

Вконтакте
Pinterest