Як встановити мод на Minecraft?

admin Ігрові статті

Як встановити мод на Minecraft?Моди - це модифікації для гри Minecraft, призначені для розширення базових можливостей гри, поведінки її персонажів і ресурсів. Про те як встановити дану гру читайте в статті як встановити Minecraft. Незважаючи на те, що офіційної підтримки модів з боку розробників Minecraft поки немає, існує величезна кількість різних модифікацій, які дозволяють задіяти у грі телепортацію для швидкого переміщення в потрібні місця, створювати нову зброю, інструменти та руди, використовувати різні чіти, а також реалізовувати багато інших нестандартних можливостей геймплея. Також можете прочитати про те як грати в minecraft.

Як встановити мод на Minecraft Установка модів не така вже складна, як може здатися на перший погляд. Всього існує два можливі способи установки модів в Minecraft: додавання модів в файл minecraft.jar папки з папки bin з грою та додавання модів в папку mods, де їх розпізнає і буде використовувати встановлений завантажувач, наприклад ModLoader.

У другому випадку потрібно сам завантажувач встановити як мод, внісши відповідні зміни у файл minecraft.jar.

Розглянемо докладно як встановити мод зміною файлу minecraft.jar

Створіть резервну копію файлу minecraft.jar. Це дасть можливість завжди скасувати зроблені зміни, якщо щось піде не так як потрібно. Для того щоб створити копію клікніть по файлу minecraft.jar правою кнопкою мишки і в меню оберіть пункт «Копіювати». Після цього в будь-якому порожньому місці всередині папки знову клікніть правою кнопкою мишки і виберіть пункт «Вставити». В результаті даної дії повинен з'явитися файл з назвою "minecraft - копія.jar".

Перейдіть в папку з грою. Для цього в операційних системах Windows 7 і Windows Vista введіть у рядок пошуку, яка з'являється над кнопкою «Пуск» після її натискання наступну команду -

% AppData%\.Minecraft\bin

і натисніть кнопку Введення (Enter) на клавіатурі.

Повний шлях до зазначеної папку, якщо комусь це буде потрібним, виглядає таким чином: Windows XP

C :\Documents and Settings\[ім'я користувача]\Application Data\.minecraft\bin

Windows Vista і Windows 7

C:\Users\[ім'я користувача]\AppData\Roaming\.minecraft\bin

[Ім'я користувача] - це назва облікового запису, під якою ви працює на комп'ютері.

Відкрийте за допомогою архіватора WinRAR або 7-Zip файл minecraft.jar. В іншому вікні відкрийте архів з модом, який будете встановлювати, і перетягніть файли які він містить у вікно minecraft.jar.

Обов'язково видаліть папку META-INF, яка служить для перевірки цілісності вмісту файлу з моменту його останнього запуску.

Якщо архів з модом містить дві папки - bin/jar і resources, то в minecraft.jar потрібно копіювати файли з bin/jar, а з resources в папку з такою ж назвою, розташовану в директорії .Minecrafts.

Багато модів вимагають для своєї роботи обов'язкової установки AudioMod, ModLoader, ModLoaderMp і рідше деяких інших види завантажувачів. Їх установка аналогічна описаній процедурі установки звичайних модов. Потрібно тільки не забувати видаляти папку META-INF.

Тепер прийшов час перевірити встановлений мод в роботі. Запускайте гру і перевіряйте мод в роботі. Якщо ви спостерігаєте вильоти гри, або її зависання на стадії завантаження, то це означає, що мод або встановлений неправильно, або має проблеми сумісності з грою. Перевірте для якої версії клієнта Minecraft був розроблений даний мод і спробуйте його замінити на відновлений з резервної копії файл minecraft.jar.

Також читайте статтю як створити сервер в minecraft

Установка модів на сервер Minecraft

На сервер Minecraft модулі встановлюються дуже просто. Для цього потрібно скопіювати через архіватор всі файли з архіву з модом в файл minecraft_server.jar і перезапустити сервер.

Ось, в принципі і все, що стосується установки модів на Minecraft. Вдалого вам модінга!

Вконтакте
Pinterest