Як запустити гру у вікні

admin Ігрові статті

Як запустити гру у вікніБільшість сучасних ігор після свого запуску розгортаються на весь екран монітора, щоб максимально занурити вас у світ своєї віртуальної реальності. У деяких випадках це виявляється не дуже зручним і користувачі шукають можливість того, як запустити гру у віконному режимі, щоб на робочому столі залишалися і були видні кнопка пуск, панель завдань і робочий стіл. Наприклад, це допомагає швидко переключитися між вікнами і приховати свої геймерські нахили від начальства на роботі. Або в такому режимі легше викликати диспетчер задач і через нього завершити підвішеному гру без перезавантаження комп'ютера.

Як запустити гру у вікні

Запустити гру у віконному режимі можна різними способами.

Пошукайте відповідне налаштування в меню самої гри. В деяких іграх дана функція вбудована розробниками і в цьому випадку все що потрібно для перемикання гри у віконний режим - це включення даної настройки. Якщо ви не можете самостійно знайти дану функцію, то запитайте на форумах присвячених цій грі і більш досвідчені користувачі вам обов'язково підкажуть є вона в ній чи ні. Ви можете переглянути найочікуваніші ігри в статті Самі очікувані ігри 2013.

У тому випадку, якщо подібного налаштування у гри не виявиться, спробуйте після її запуску і переходу в повноекранний режим натиснути поєднання клавіш Alt + Enter, яке переводить запущені гри в режим віконного перегляду.

Також, спробуйте додати до виконуваного файлу з грою спеціальний параметр, який буде вказувати на необхідність запуску у віконному режимі. Для цього на робочому столі на іконці гри зробіть праве клацання мишкою та в меню оберіть самий нижній пункт під назвою «Властивості». У вікні, властивостей виконуваного файлу на вкладці «Ярлик» в рядку об'єкт додайте параметр-windows або -W.

Наприклад, у цьому рядку у вас було:

"C:\Program Files\World of Warcaraft\Wow.exe"

В результаті змін повинно вийти:

"C:\Program Files\World of Warcaraft\Wow.exe -windows"

або

"C:\Program Files\World of Warcaraft\Wow.exe -W"

При наступному запуску гри даний додатковий параметр буде врахований виконуваним файлом, якщо така функція закладена розробниками гри.

Крім описаних способів існують також сторонні програми призначені для запуску ігор у віконному режимі такі як D3DWindower і DirectX Window Force. Але і вони не можуть гарантувати можливість запуску для всіх відомих ігор у віконному режимі, так як багато залежить від самого движка гри.

Вконтакте
Pinterest