Як зберегти flash ігри

admin Ігрові статті

Як зберегти flash ігриFlash ігри - від простеньких додатків для дітей до рулеток на сайтах інтернет-казино - являють собою файли у форматі FLV або SWF, які відтворюється без завантаження додаткового програмного забезпечення. Практично будь-яку flash гру в інтернеті можна зберегти на комп'ютер і потім грати в неї без підключення до мережі.

Зберегти flash-гру через Firefox

Щоб зберегти flash-гру на комп'ютер через Firefox, запустіть браузер. Потім перейдіть на сторінку з грою, яку необхідно завантажити. Клацніть правою кнопкою миші по області без тексту на веб-сторінці, виберіть опцію View Page Info («Перегляд інформації про сторінку») в меню. Також можна натиснути «Інструменти - Інформація про сторінку» у верхній панелі браузера.

Почекайте, поки з'явиться вікно «Інформація про сторінку», а потім натисніть вкладку Media («Мультимедіа»). З'явиться список наявних на веб-сторінці медіафайлів. Прокручуючи цей список, знайдіть файл з розширенням. Flv або. Swf. Це і є файл гри (якщо відсутні інші флеш ігри на сторінці).

Виділіть цей файл, потім натисніть кнопку Save As («Зберегти як») в нижній частині вікна. Введіть назву файлу, потім перейдіть до папки на комп'ютері, де хочете зберегти файл гри. Натисніть кнопку Save («Зберегти»). Почекайте, поки Firefox завантажить файл гри і збереже його у вибрану папку.

Зберегти flash гру на комп'ютер через Internet Explorer

Для того, щоб зберегти flash гру на комп'ютер через Internet Explorer, запустіть браузер і перейдіть на веб-сторінку з грою. Натисніть посилання Tools («Інструменти») в меню. Коли з'явиться випадаюче меню, виберіть опцію Internet Options («Властивості оглядача»).

Клацніть вкладку General («Загальні»), потім натисніть кнопку Settings («Налаштування»). Далі виберіть View Files («Перегляд файлів»), щоб подивитися список тимчасових файлів (Temporary Internet Files) на комп'ютері. Прокрутіть це список, поки не знайдете файл з розширенням. Flv або. Swf. Клацніть правою кнопкою миші на цьому файлі і виберіть опцію Copy («Копіювати»).

Натисніть кнопку Start («Пуск») і потім My Computer («Мій комп'ютер»). Перейдіть до папки на комп'ютері, де бажаєте зберегти файл флеш ігри. Клацніть правою кнопкою миші всередині вікна папки та виберіть опцію Paste («Вставити»). Почекайте, поки браузер збереже файл flash гри на комп'ютер.

Ось і все, тепер ви знаєте як можна зберегти флеш гру.

Вконтакте
Pinterest