Acer AC700

admin Новини hardware

Acer AC700Американське відділення компанії Acer оголосило про початок продажів мобільного комп'ютера Acer AC700, який відноситься до новомодної категорії «хромбуков» (Chromebook). Своєю назвою категорія зобов'язана операційній системі Google Chrome, під управлінням якої працює пристрій. Серед достоїнств Acer AC700 виробник виділяє портативність, швидке завантаження і швидкий доступ до мережі інтернет.

Основою Acer AC700 Chromebook є процесор Intel Atom N570, у розпорядженні якого знаходиться 2 ГБ пам'яті DDR3. В якості довгострокової пам'яті виступає SSD об'ємом 16 ГБ. Комп'ютер має засіб бездротового підключення Wi-Fi (InviLink Nplify 802.11b/g/n), здатний відтворювати відео високої чіткості і працює на одній зарядці батареї до шести годин. Можна також відзначити наявність web-камери з роздільною здатністю 1,3 Мп і виходу HDMI, а також підтримку Adobe Flash 10.1. Розмір екрану дорівнює 11,6 дюйма. Є два порти USB 2.0 і слот для карт пам'яті. Маса комп'ютера дорівнює 1,3 кг, а його товщина приблизно дорівнює 2,5 см.Як стверджується, Acer AC700 Chromebook добре підійде економним мобільним користувачам, освітнім установам і діловим людям, які проводять багато часу в інтернет, використовуючи «хмарні обчислення», до яких укладачі офіційного прес-релізу віднесли роботу з електронною поштою через web-інтерфейс і завантаження фотознімків на сайти Flickr і Picasa, а також читання новин. Початкове завантаження займає у Acer AC700 менше 10 секунд, після чого користувач вже має  доступ до мережі Інтернет.

Продажі Acer AC700 Chromebook з Wi-Fi в США почалися за рекомендованою виробником роздрібною ціною $ 350. Модель з підтримкою 3G повинна з'явитися до кінця літа.

Вконтакте
Pinterest