У США починаються продажі ультрабука Acer Aspire S3

admin Новини hardware

Ультрабук Acer Aspire S3Верхній поріг ціни ультрабуків, рекомендований компанією Intel, дорівнює $ 1000. Компанія Acer, яка почала цього тижня в США і Канаді продажі свого першого ультрабука, змогла не просто укластися в цю рекомендацію, а й зробила це з запасом. Рекомендована ціна моделі Acer Aspire S3 Ultrabook визначена рівною $ 899.

За цю суму покупець отримує модифікацію Acer Aspire S3-951 Ultrabook. Вона оснащена дисплеєм розміром 13,3 дюйма по діагоналі, який має розширення 1366х768 пікселів. У конфігурацію включений процесор Intel Core i5, SSD об'ємом 20 ГБ, HDD об'ємом 320 ГБ. Є адаптери Wi-Fi 802.11b/g/n і Bluetooth 4.0. Товщина ультрабука дорівнює 13 мм, а маса не перевищує 1,3 кг. Домогтися таких показників дозволило застосування корпусу з легкого сплаву.

До особливостей ультрабука відноситься технологія Acer Green Instant On, що дозволяє відновити роботу за 2 секунди, технологія Acer Instant Connect, що відновлює з'єднання з мережею інтернет за 2,5 секунди, а також технологія Acer Hybrid Standby, що забезпечує до 50 днів роботи в режимі очікування і до 6 годин безперервної роботи в активному режимі без підзарядки батареї.

Нагадаємо, згідно з раніше опублікованої інформації, рекомендована ціна Aspire S3 для європейських країн стартує з позначки 799 євро.

Вконтакте
Pinterest