Acer TravelMate B115P

admin Новини hardware

Acer TravelMate B115PНезважаючи на те, що в сегменті невеликих ноутбуків на даний момент все більшу роль відіграють хромбукі, апаратам з ОС Windows тут все ще є місце. Одним з нових гравців даного сегмента незабаром стане Acer TravelMate B115P.

Малюк оснащується сенсорним дисплеєм діагоналлю 11,6 дюйма роздільною здатністю 1366 х 768 крапок. До слова, буде і модифікація B115, з несенсорним екраном. В якості платформи, за різними даними, може виступити як двоядерна модель Celeron, так і чотирьохядерна модель Pentium (Bay Trail). У першому випадку обсяг оперативної пам'яті складе 4 ГБ, а для зберігання даних передбачено HDD об'ємом 500 ГБ.

Модифікація з CPU Pentium отримає цілих 8 ГБ оперативної пам'яті і SSD об'ємом 128 ГБ. Відомо також, що товщина новинки буде дорівнює 21,2 мм при масі 1,19 кг, а система охолодження буде повністю пасивною. У якості ОС виступить Windows 8.1. Вартість ноутбука складе 350 фунтів стерлінгів. Судячи з усього, ця ціна відповідає сенсорній модифікації з процесором Celeron.

Вконтакте
Pinterest