Antec випускає білу версію незвичайного корпусу Skeleton

admin Новини hardware

відкритий корпус SkeletonКомпанія Antec пропонує ентузіастам відкритий корпус Skeleton в білому виконанні. Функціонально модель нічим не відрізняється від версії 2008 року. Матеріалом виробe служить холоднокатана сталь товщиною 0,8 мм з посиленим пластмасовим каркасом. Корпус має габарити 419x330x376 мм і важить близько 7 кг.

Внутрішня частина корпусу висувається на полозках, що полегшує доступ до компонентів комп'ютера. Вільний простір усередині дозволяє розташувати материнську плату стандарту ATX або Micro-ATX. Конструкція корпусу передбачає установку двох оптичних приводів і шести накопичувачів типорозміру 3,5 дюйма.

відкритий корпус Skeleton

На передній панелі розташовані аудіороз'єми, два порти USB 2.0, по одному порту eSATA і FireWire. У комплект поставки входить трьохшвидкісний 250-мм вентилятор TriCool з багатокольоровим підсвічуванням. Монтаж додаткового вентилятора типорозміру 92 мм, рівно як і вибір блоку живлення, залишається на совісті користувача.(Раджу - Можливості APU Llano будуть посилені новою технологією Multi-GPU)

Версію білого кольору вже можна зустріти в продажу за ціною 100 євро.

Вконтакте
Pinterest