AOC представила серію моніторів 70ID

admin Новини hardware

AOC представила серію моніторів 70IDКомпанія AOC оголосила про випуск моніторів серії 70ID (лінійки Value і Pro), які прийшли на зміну популярній серії 50ID. У числі основних достоїнств нових моніторів виробник згадує малу товщину і доступну ціну. На сьогоднішній день представлено два десятки моделей, що розрізняються як розміром і роздільною здатністю екрану, так і варіантами оснащення.

Точніше кажучи, широкоформатні (співвідношення сторін 16:9) моделі серії 70ID побудовані на базі панелей типу TN розміром від 18,5 до 27 дюймів по діагоналі, роздільна здатність яких варіюється від 1366 x 768 до 2560 x 1440 пікселів. У всіх моделях використовується світлодіодне підсвічування. Час відгуку заявлено рівним 5 мс, статична контрастність - 1000:1, динамічна контрастність - 20 000 000:1. Крім того, в лінійку увійшов ряд моніторів початкового рівня на панелях типу IPS і одна 27-дюймова модель з панеллю типу PLS. Також читайте про те, як вибрати монітор для фотографа.

Залежно від оснащеності, моделі можуть мати входи DVI-D, HDMI і DisplayPort, а деякі з них оснащені вбудованими динаміками і виходами для підключення зовнішньої аудіосистеми. Окремі дисплеї обладнані вбудованим USB-хабом, а також відрізняються наявністю ряду інших зручних ергономічних можливостей, таких як налаштування по висоті, нахил, поворот і розворот в портретний режим.

Вконтакте
Pinterest