Apple відлучила Samsung від розробки процесора A7

admin Новини hardware

Apple відлучила Samsung від розробки процесора A7Як відомо, значну частку комплектуючих для пристроїв Apple, поставляла і поставляє компанія Samsung Electronics, що одночасно виступає основним конкурентом Apple, на ринку мобільних пристроїв. Конфлікт між двома компаніями призвів до того, що компанії Apple прагне зменшити залежність від Samsung. Зокрема, вже з'являлася інформація про те, що Apple, стала закуповувати мікросхеми пам'яті та дисплеї в інших виробників. Проте ключовий компонент - процесори для iPhone і IPad - зараз все ще поставляє Samsung.

Втім, про намір Apple, передати замовлення на випуск процесорів іншому виробнику теж було сказано чимало. Нова інформація, опублікована на цьому тижні виданням The Korea Times, підтверджує, що немає диму без вогню.

Як стверджує джерело, компанія Apple, виключила Samsung Electronics з проекту по розробці процесора Apple, A7, який повинен вийти в першому півріччі 2014 року.

«Apple ділиться конфіденційними даними по однокристальній системі A7 з TSMC. Компанія TSMC почала розміщувати замовлення на постачання обладнання для випуску процесорів Apple, з використанням технології 20-нанометрового рівня», - наводить The Korea Times слова керівника однієї з корейських компаній, що співпрацюють з Samsung.

Втрата замовлень на випуск процесорів для Apple, може негативно відбитися на Samsung, оскільки знизить ступінь завантаження потужностей з виробництва напівпровідникової продукції. Джерело припускає, що одним із шляхів компенсації цього небажаного ефекту може стати випуск графічних процесорів за замовленням Nvidia.

Вконтакте
Pinterest