Асортимент Cooler Master поповнили миші CM Storm Alcor і Mizar

admin Новини hardware

Асортимент Cooler Master поповнили миші CM Storm Alcor і MizarКомпанія Cooler Master оголосила про випуск нових моделей ігрових мишей CM Storm: Alcor і Mizar.

У Alcor використовується оптичний сенсор Avago 3090, а в Mizar - лазерний сенсор Avago 9800. Обидва вони забезпечують відстеження швидких переміщень миші з високою точністю. У числі достоїнств маніпуляторів виробник виділяє зручну форму корпусу з класичним розташуванням кнопок. Миші призначені для правшів.

Користувач Alcor може на льоту вибирати одне з чотирьох значень роздільної здатності, аж до 4000 точок на дюйм. Про вибране значення дозволяє судити колір логотипу на корпусі миші. У миші використовуються кнопки Omron. Миша має сім програмованих кнопок. При габаритах 60,4 x 40,2 x 124,8 мм вона важить 120 г.

У Mizar максимальна роздільна здатність одна - 8200 точок на дюйм. Кнопки вибору дозволу розташовані з боків від коліщатка прокрутки. Для Mizar характерна наявність бічних гумових накладок, що забезпечують покращений хват. Ця миша теж має сім програмованих кнопок. При габаритах 60,4 x 40,2 x 124,8 мм вона важить 127 грам.

До комп'ютера Alcor і Mizar підключаються по USB.

Продажі Alcor і Mizar вже починаються за ціною 35 і 45 євро відповідно.