ASUSPro BU400 - тонкий і легкий ноутбук для бізнес-користувачів

admin Новини hardware

ASUSPro BU400 - тонкий і легкий ноутбук для бізнес-користувачівНа виставці IFA 2012, яка продовжує свою роботу в Берліні, компанія ASUS показала лептоп ASUSPro BU400. Новинка, позбавлена ​​витонченого стилю сімейства Zenbook, виглядає строго, що для бізнес-користувачів (саме на цю аудиторію розрахований апарат) скоріше плюс, ніж мінус.

ASUSPro BU400 комплектується матовим 14-дюймовим дисплеєм (опціонально - сенсорним), вологозахищеною клавіатурою, а при виготовленні його корпусу використовується такий матеріал, як вуглеволокно.

Лептоп побудований на платформі Intel, комплектується процесорами Ivy Bridge і управляється ОС Windows 8. У переліку його характеристик значаться такі опції, що забезпечують безпеку зберігання даних, як: апаратне шифрування, дактилоскопічний датчик, захист HDD або SSD, що знижує ризик пошкодження накопичувача при падіннях лептопа. На фото добре видно, що ноутбук не має оптичного приводу, а серед інтерфейсних роз'ємів присутні три порти USB 3.0, відеовиходи HDMI і D-Sub. В наявності також гніздо RJ-45 адаптера Gigabit Ethernet і слот для читання і запису карт пам'яті SD.

Маса ASUSPro BU400 - 1,64 кг, час автономної роботи - близько 8 годин. Ноутбук надійде в продаж в кінці жовтня, а його ціна в Європі стартує з позначки 899 євро.

Вконтакте
Pinterest