Cooler Master CM Storm QuickFire Ultimate - механічна ігрова клавіатура з підсвічуванням

admin Новини hardware

Cooler Master CM Storm QuickFire Ultimate - механічна ігрова клавіатура з підсвічуваннямАсортимент компанії Cooler Master поповнила показана на ілюстраціях клавіатура CM Storm QuickFire Ultimate. За словами виробника, новинка є розвитком раніше випущених моделей серії QuickFire.

У конструкції Cooler Master CM Storm QuickFire Ultimate використані механічні клавіші Cherry MX, причому доступні модифікації з клавішами Cherry MX Red, Blue і Brown.

Клавіші марковані за допомогою лазерного гравіювання і мають матове покриття, що «поліпшує тактильний відгук». У корпусі клавіатури знаходиться сталева підставка, що додає їй додаткову міцність і стійкість. До ПК пристрій підключається по інтерфейсу USB з використанням кабелю довжиною 1,8 метра в оплітці з позолоченим роз'ємом на кінці.

Клавіатура(читайте статтю про чистку клавіатури - Як почистити клавіатуру) має світлодіодне підсвічування з п'ятиступінчастим регулюванням яскравості. Передбачено три режими роботи підсвічування, в яких підсвічуються тільки частина клавіш.

Габарити пристрою - 454 х 155 х 31 мм, маса - 1380 грам.

Вконтакте
Pinterest