Компанія Deonet анонсувала найменший в світі флеш-накопичувач

admin Новини hardware

Компанія Deonet анонсувала найменший в світі флеш-накопичувачГолландська компанія Deonet оголосила про випуск флеш-накопичувача з інтерфейсом USB, який сама вона називає «найменшим у світі».

Перевірити обгрунтованість цього епітета складно - виробник не приводить на своєму сайті розміри пристрою. У той же час, він пояснює, що зробити маленький накопичувач дозволило використання нової мікросхеми - Micro UDP (USB Disk In Package), що менша «класичних» більш ніж удвічі. Розміри Micro UDP рівні 19,5 x 14,5 х 2,9 мм.

У корпусі Micro UDP знаходиться флеш-пам'ять, контролер та інші компоненти, так що залишається тільки додати роз'єм USB, щоб вийшов накопичувач.Флешка буде доступна в трьох варіантах об'єму: 4, 8 і 16 ГБ. Побачити її можна буде на січневій виставці PSI Düsseldorf, присвяченій рекламним сувенірам. Про ціни на маленькі флеш-накопичувачі Deonet поки даних немає. Щоб накопичувач не загубився, до нього доведеться прикріплювати який-небудь помітний «хвостик» - така іронічна посмішка мікромініатюризації.

Вконтакте
Pinterest