Дисплей Panasonic TH-55FLV70

admin Новини hardware

Дисплей Panasonic TH-55FLV70Компанія Panasonic, однієї з областей спеціалізації якої є випуск дисплеїв для інформаційних систем, представила відразу кілька новинок у цій категорії. Говорячи більш точно, представлений дисплей для відеостін TH-55LFV70, зовнішній дисплей TH-47LFX6N і дві моделі серії LFE7. Нові дисплеї увійшли до експозиції Panasonic на виставці InfoComm 2014.

З урахуванням галузі застосування дисплея TH-55LFV70 до достоїнств цієї моделі можна віднести вузькі рамки. Їх ширина - всього лише 3,5 мм. Розмір самого екрану дорівнює 55 дюймам по діагоналі. До областей застосування TH-55LFV70 виробник відносить великі екрани в центрах управління та інформаційні табло у громадських місцях, включаючи аеропорти, торгові центри, холи корпоративних будівель.

Виробник також відзначає простоту монтажу і використання підключення Digital Link, в основі якого лежить технологія HDBaseT. Технологія HDBaseT дозволяє використовувати кабель Cat5/6 для передачі сигналів управління, аудіо та відео, для мережевого підключення і подачі живлення (споживана потужність - до 100 Вт) на відстанях до 100 м.

Максимальна яскравість TH-55LFV70 - 700 кд/м ². У дисплеї використовується панель типу IPS зі світлодіодним підсвічуванням і покриттям. Продажі цієї моделі почнуться в листопаді.

Показана на ілюстрації модель TH-47LFX6N з 47-дюймовим екраном IPS призначена для використання в зовнішніх меню ресторанів швидкого обслуговування, табло транспортних станцій і тому подібних додатках. Вона має ступінь захисту IP55 і захищена від впливу підвищеної вологості, низьких і високих температур. Вбудована система вентиляції забезпечує охолодження, запобігаючи виходу дисплея з ладу через нагрівання на сонці. Яскравість цього дисплея досягає 1200 кд/м². У ньому теж використовується Digital Link. Продажі цієї моделі почнуться в цьому місяці.

Серію LFE7 більш доступних за ціною дисплеїв, розрахованих на установку всередині приміщень, яку раніше відкрила 65-дюймова модель TH-65LFE7, поповнили моделі TH-50LFE7 і TH-42LFE7. Модель TH-50LFE7 має 50-дюймовий екран, TH-42LFE7 - 42-дюймовий. Дозвіл в обох випадках одно Full HD, а максимальна яскравість - 350 кд / м ². Виробник відзначає малу товщину дисплеїв: товщина TH-50LFE7 дорівнює 53 мм, товщина TH-42LFE7 - 77 мм. Ці дисплеї оснащені входами HDMI (x 2) і DVI-D, інтерфейсами управління (RS-232C) і мережевого підключення, а також вбудованими гучномовцями. Їхні продажі почнуться в цьому місяці.

Вконтакте
Pinterest