До 50% процесорів Apple A9 буде випускати TSMC

admin Новини hardware

До 50% процесорів Apple A9 буде випускати TSMCГалузеві джерела вважають, що компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) вдасться дістати 40-50% замовлень на поставку процесорів Apple A9, призначених для пристроїв iPad і iPhone наступного покоління. На перший погляд, інформація дещо розходиться з раніше прозвучалими повідомленням, що 80% процесорів для пристроїв Apple будуть випускати Samsung і Globalfoundries. Все стає на свої місця, якщо врахувати, що у випадку з Samsung і Globalfoundries мова може йти про процесор A10, випуск якого почнеться не в майбутньому, а в 2016 році.

Повертаючись до A9, джерело повідомляє, що TSMC отримала всі замовлення на цю SoC для планшетів Apple iPad наступного покоління. Однак більш привабливі ціни допомогли Samsung Electronics роздобути замовлення на A9 для смартфонів Apple iPhone зразка 2015 року. Поки невідомо, чи будуть процесори для планшетів і смартфонів відрізнятися з технічного боку. І якщо так, то наскільки.

Очікується, що для випуску A9 буде задіяно нове покоління техпроцесу. Як відомо, у Samsung це 14-нанометровій технології FinFET, у TSMC - 16-нанометровій. У зв'язку з цим не виключено, що в іншому однакові процесори, що випускаються різними контрактними виробниками, будуть відрізнятися енергоспоживанням і максимальними частотами.

Вконтакте
Pinterest