Дорогі ультрабукі все одно будуть мати металеві корпуси

admin Новини hardware

Дорогі ультрабукі все одно будуть мати металеві корпусиЗусилля щодо просування пластикових корпусів для ультрабуків, що додаються Intel, можливо, і принесуть плоди, але тільки в початковому і середньому сегментах. Високоякісні тонкі мобільні комп'ютери, такі, як продукція Apple і ультрабукі верхнього сегмента, як і раніше, будуть випускатися в корпусах, що виготовляються фрезеруванням з цілісних алюмінієвих заготовок.

Про це свідчить стійкий попит на такі корпуси. За словами джерела, з урахуванням швидкого виходу нового покоління Apple MacBook і нових ультрабуків, компанія Catcher, що випускає металеві шасі, очікує, що в другій половині року попит на її продукцію сильно зросте. В даний час ступінь завантаження відповідних потужностей Catcher Technology досягає 90%, що змушує компанію розширювати виробничу базу.

За наявними даними, починаючи з поточного місяця, Catcher Technology планує збільшити парк верстатів з ЧПУ з 12000 до 15000. Очікується, що оборот Catcher у другому кварталі буде на 10% більше, ніж у першому кварталі, а в третьому - принаймні, на 20% більше, ніж у другому.

Розширити виробництво металевих шасі для нотбука у другому півріччі збирається ще один великий виробник - Foxconn Technology.

За наявними оцінками, обсяг верхнього сегмента мобільних комп'ютерів в цьому році складе 36 млн. одиниць. Це втричі більше, ніж у минулому, коли було випущено 12 млн. таких виробів.