Дорогуща камера Leica M9-P для папараці вже у продажі

admin Новини hardware

Дорогуща камера Leica M9-P для папараці вже у продажіКомпанія Leica обіцяла незабаром випустити камеру Leica M9-P і стримала своє слово. Дорогуща камера Leica M9-P для папараці вже у продажу. На японському ринку фотоапарат уже можна придбати за «доступною» ціною в розмірі $ 30 000.

Камера Leica M9-P випущена обмеженим тиражем, всього 50 штук. Усі примірники поставляються з сверхсвітлосильним об'єктивом Noctilux-M 50mm f/0,95 і обробкою з білої шкіри. Корпус виконаний під «анодіруване срібло». Сама камера була анонсована ще на початку літа минулого року. Її унікальність полягає в захищеному сапфіровому склі з поліпшеним покриттям антивідблиску. Подряпати таке «диво техніки» просто неможливо. Новинка оснащена 18-мегапіксельною повноформатною CCD-матрицею виробництва Kodak.

Leica M9-P позиціонується як фотоаппарат для папараці: щоб не привертати увагу, з передньої частини корпусу прибрали червоний логотип Leica, а робота затвора стала практично безшумною.

Фотоапарат у звичайній версії поставляється разом з об'єктивом Leica 21mm f3, 4 ASPH і коштує всього лише $ 7000, копійки в порівнянні з його побратимом.

Вконтакте
Pinterest