Eizo DuraVision FDF2301-3D - новий 3D монітор

admin Новини hardware

Eizo DuraVision FDF2301-3DТим, хто бажає отримати можливість насолоджуватися високоякісним тривимірним зображенням на широкоформатному екрані 23-дюймового дисплея, причому без необхідності надягати спеціальні стереоокуляри, компанія Eizo Nanao Corporation пропонує дебютну модель такого роду під назвою Eizo DuraVision FDF2301-3D.

Треба відзначити, що для свого дітища творці розробили особливе світлодіодне підсвічування екрану і передбачили чотири режими відображення 3D-контента (Side by Side, Anaglyph, Frame Sequential, Dual Input), для комфортного сприйняття яких рекомендується перебувати від дисплея на відстані 890 мм. Монітор знаходиться у чорному корпусі з габаритами 650 х 261,7 х 566,3 мм, важить 16 кг і характеризується Full HD-роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів. Що ж стосується комунікаційних можливостей пристрою, то вони представлені парою роз'ємів DVI-D і портом VESA Stereo Sync Port.(Раджу - ноутбуки Lenovo і Gateway з процесорами Intel Sandy Bridge).

Очікується, що в продаж на території Японії описаний вище продукт надійде у першій половині 2011 року, однак поки точно невідомо, за якою саме ціною.

Вконтакте
Pinterest