GeForce GTX 570 з підтримкою чотирьох моніторів одночасно

admin Новини hardware

GeForce GTX 570 з підтримкою чотирьох моніторів одночасноПід маркою KFA2, яку компанія Galaxy створила для просування своїх продуктів в Європі, влітку були випущені дві відеокарти, розраховані на підключення декількох дисплеїв. Виробник не має наміру зупинятися на досягнутому і оголосив про випуск ще однієї моделі - на базі GeForce GTX 570.Обійти обмеження, властиві референсним версіями відеокарт NVIDIA, дозволяє контролер IDT VMM1400. Новинка отримає таку ж систему охолодження, як і модель на основі GeForce GTX 560 Ti. Єдине відмінністю є те, що кулер та друкована плата виконані в чорному кольорі.

На монтажній планці є вихід Dual-Link DVI, три виходи DVI-D і порт Mini HDMI, що дозволяє підключити до відеокарти до чотирьох моніторів одночасно (в той час як референсний варіант передбачає підключення тільки двох). Монітори можна розташовувати в ряд або організувати відеостіну формату 2х2.

Більш детальні технічні характеристики моделі довідатися не вдалося. Нагадаємо, що референсна версія GeForce GTX 570 має 480 потокових процесорів, 320-бітну шину пам'яті й наділена 1280 МБ пам'яті GDDR5. Тактові частоти GPU, ядер CUDA і пам'яті складають 732, 1464 і 3800 МГц відповідно.

Очікується, що постачання пристроїв почнуться вже в листопаді.

Вконтакте
Pinterest