GIGABYTE готує до випуску відеокарту GTX 680 WindForce 3X OC

admin Новини hardware

GIGABYTE готує до випуску відеокарту GTX 680 WindForce 3X OCКомпанія GIGABYTE готує до випуску свій варіант відеокарти NVIDIA GeForce GTX 680, який відрізняється від референсного зразка фірмовою системою охолодження WindForce 3X та друкованої платою синього кольору.

Єдиною відмінністю від стандартної компоновки є наявність восьмиконтактного роз'єму додаткового живлення на додачу до шестиконтактного. Це дозволило виробникові задіяти всі п'ять фаз схеми живлення (у референсної моделі одна фаза була відключена).

За даними джерела, базова тактова частота GPU буде підвищена до 1071 МГц в заводських умовах (турбо-частота - 1124 МГц). Пам'ять типу GDDR5 функціонує на частоті 1502 МГц (ефективна - 6008 МГц).

У конструкцію кулера входить три вентилятора типорозміру 80 мм, швидкість обертання яких регулюється в залежності від температури. Три теплові трубки діаметром 8 мм пронизують радіатор по всій довжині плати.

На монтажній планці є два виходи DVI і по одному порту DisplayPort і HDMI. Ціна і дата виходу моделі GTX 680 WindForce 3X OC поки невідомі.

Вконтакте
Pinterest