Google просить за Chromebook від $ 449 до $ 639

admin Новини hardware

Google просить за Chromebook від $ 449 до $ 639Почавши з планів поширювати «хромбукі» (Chromebook) серед замовників з корпоративного та освітнього середовища на умовах щомісячної оплати, Google зараз пробує об'єднати «підписку» з більш традиційною схемою оплати.На сайті компанії з'явилася інформація про нові варіанти оплати. Їх суть зводиться до разової оплати за перший рік користування і помісячного - за другий і третій роки. Конкретні суми платежів залежать від того, чи є замовник представником бізнесу або сфери освіти, і від того, чи оснащений комп'ютер модемом 3G.

Так, модель з Wi-Fi обійдеться освітній установі в $ 449 за перший рік, включаючи доступ до web-консолі адміністрування, технічну підтримку по телефону і гарантію на сам пристрій. Перший внесок за модель з 3G для освітніх установ дорівнює $ 519. Протягом другого та третього року за доступ до web-консолі адміністрування та технічну підтримку щомісячно треба платити $ 5.

Ціни для корпоративних клієнтів рівні $ 559 і $ 639 за перший рік користування «хромбуком» без модему 3G і з таким відповідно. Далі помісячна оплата дорівнює $ 13.

Зазначимо, що нова схема, що включає більш звичний великий разовий платіж, введена через всього лише чотири місяці після початку продажів «хромбуків».

Вконтакте
Pinterest