GPU процесорів Ivy Bridge виявляться продуктивніше попередників на 10-60%

admin Новини hardware

Ivy BridgeНапередодні чергового форуму Intel для розробників (IDF), який стартує завтра в Сан-Франциско, джерело поділилося цікавою інформацією щодо GPU, якими будуть оснащуватися 22-нанометрові процесори Ivy Bridge. Як повідомляється, продуктивність інтегрованих відеоядер в даних процесорах збільшиться на 10-60% в порівнянні з GPU процесорів Sandy Bridge.

Як відомо, процесори Intel Sandy Bridge передбачають два варіанти конфігурації графічного блоку: перший називається GT1 (комерційне найменування - HD Graphics 2000) і несе в собі 6 виконавчих блоків (EU), другий, іменований GT2 (або, відповідно, HD Graphics 3000) має в своєму складі 12 виконавчих блоків.

У випадку з Ivy Bridge розподіл вбудованих GPU на дві версії продовжиться, при цьому скільки виконавчих блоків виявиться в ядрі GT1 - не відомо, але до складу GT2 їх увійде 16. Збільшення EU на третину має призвести до підвищення на 60% продуктивності відеоядра Ivy Bridge у програмі 3DMark Vantage (в режимі Performance) і на 30% в 3DMark 06 (в порівнянні з аналогічним GPU процесора Sandy Bridge). Приріст продуктивності відеоядра GT1 очікується менше - на рівні 10-20%.

Вбудовані в Ivy Bridge GPU також отримають підтримку технологій Direct X11, OpenCL 1.1 і OpenGL 3.1, крім того, в два рази зросте продуктивність технології Quick Sync. Правда, поліпшену Quick Sync отримають тільки процесори Ivy Bridge, оснащені GPU GT2.

Поки це тільки попередні дані про те, чим будуть відрізнятися GPU процесорів Ivy Bridge і Sandy Bridge. Більше інформації про особливості вбудованих в Ivy Bridge відеоядер з'явиться на днях.

Вконтакте
Pinterest