Адаптер HighPoint RocketHybrid

admin Новини hardware

Адаптери HighPoint RocketHybridАдаптери HighPoint RocketHybrid об'єднують SSD і HDD у віртуальні гібридні накопичувачі

Компанія HighPoint Technologies представила нову лінію продуктів під назвою Smart Hybrid. До неї увійшли хост-контролери SATA 6 Гбіт / с, виконані у вигляді карт розширення для шини PCI Express 2.0.

Виробник позиціонує їх як рішення для робочих станцій та інших програм, де затребувана висока продуктивність дискової підсистеми, що забезпечується об'єднанням SSD і HDD.

В адаптерах HighPoint RocketHybrid застосована мікросхема-контролер Marvell 88SE9130 і технологія HyperDuo. Ця технологія розроблена для того, щоб «сприяти поширенню SSD на масовому ринку». За словами компанії, сучасні гібридні рішення, що поєднують завантажувальні SSD і HDD, не забезпечують стабільно високу продуктивність на операції доступу до файлів, необхідну, наприклад, в іграх та мультимедійних редакторах.(Можливо зацікавить - Зовнішні жорсткі диски з апаратним шифруванням)

За допомогою HighPoint RocketHybrid HBA можна об'єднати високу продуктивність SSD з економічністю і великим об'ємом HDD в одному пристрої зберігання - віртуальному приводі HyperDuo.

Поки в серію входить дві моделі: RocketHybrid 1220 і 1222. Перша має два порти SATA 6 Гбіт / с, а друга - два порти eSATA 6 Гбіт / с. Постачання новинок почнеться в цьому місяці.

Вконтакте
Pinterest