Intel розпочала поставки процесорів Atom нового покоління (Cedar Trail)

admin Новини hardware

Intel розпочала поставки процесорів Atom нового покоління (Cedar Trail)Компанія Intel оголосила про доступність платформи на базі процесорів Intel Atom, раніше відомої під кодовою назвою Cedar Trail. За словами виробника, нова платформа дозволяє створювати компактні мобільні пристрої з тривалим часом автономної роботи. Вона привносить ряд нових можливостей в нетбуки, популярні серед учнів, сімейних та інших користувачів, яким потрібні лише базові функції комп'ютерів і веб-серфінг. Пристрої на новій платформі виробництва Acer, ASUS, HP, Lenovo, Samsung і Toshiba з'являться на ринку на початку майбутнього року.

Інтегроване в нові процесори графічне ядро ​​Intel Graphics Media Accelerator 3600/3650 характеризується підвищеною продуктивністю (до двох разів у порівнянні з платформою попереднього покоління) і забезпечує роботу з відео високої чіткості (1080p), включаючи відтворення записів на дисках Blu-ray. Пристрої на основі нових процесорів будуть оснащуватися інтерфейсами HDMI і DisplayPort.

Фахівцям Intel вдалося підвищити продуктивність процесорів, одночасно знизивши споживання енергії на 20% в порівнянні з платформою попереднього покоління. За оцінкою Intel, системи на базі нових Intel Atom зможуть безперервно працювати на одній зарядці батареї до 10 годин. Запас автономності в режимі очікування досягає тижня.

У новій платформі додані функції Intel Wireless Display і Intel Wireless Music - тепер користувачі можуть передавати на телевізор і домашню аудіосистему відео, фото та музику по бездротовому з'єднанню. Функція Intel Smart Connect дозволяє підключатися до інтернету відразу після відкриття кришки нетбука і автоматично оновлювати електронну пошту, Twitter і RSS-стрічки навіть в режимі очікування, а функція Intel Rapid Start забезпечує швидкий вихід з режиму очікування і допомагає зберегти заряд акумулятора. Крім того, виробник відзначає знижене тепловиділення і застосування технологій управління електроживленням Intel Deeper Sleep і Intel SpeedStep.

Платформа включає двоядерні процесори Intel Atom N2600 і Intel Atom N2800 і чіпсет Intel NM10 Express. На додаток до мобільних процесорів Intel пропонує процесори Intel Atom D2500 і D2700 для недорогих настільних ПК і настільних комп'ютерів «все в одному». Підтримуються операційні системи Windows, MeeGo і Tizen.

Вконтакте
Pinterest