Intel Ultrabook: нове бачення мобільних комп'ютерів

admin Новини hardware

Intel UltrabookЗа словами віце-президента Intel Шона Мелоуні (Sean Maloney), до кінця 2012 року 40% споживчих ноутбуків складуть вироби, які відносяться до нової категорії. Для цієї категорії в Intel використовують назву Ultrabook. Як стверджується, ці мобільні комп'ютери об'єднають «кращу в класі продуктивність, поліпшену чуттєвість і безпеку в тонких, елегантних форм-факторах».

Виступаючи на відкритті Computex, пан Мелоуні розповів про зміни в планах Intel по випуску процесорів Core, які забезпечили появу цієї категорії. Крім того, він підтвердив намір Intel «прискорити хід інновації» в однокристальних системах на базі Atom, призначених для нетбуків, смартфонів, планшетів та інших подібних пристроїв.

Що ж таке Ultrabook?

По-перше, це зареєстрована торгова марка. А якщо говорити серйозно, то це нове бачення мобільних комп'ютерів, запропоноване Intel. Виробник розраховує дати користувачам продуктивність, властиву сучасним ноутбуків, і функції, характерні для планшетів.

Поки про «ультрабуках» відомо не так багато, як хотілося б. Основою нових мобільних комп'ютерів будуть процесори Intel Core. Товщина комп'ютерів не перевищить 20 мм, а ціна - $ 1000. Поява перших моделей очікується взимку поточного року. Прикладом представника нової категорії названий комп'ютер ASUS Ultrabook UX21.

Наступне покоління процесорів - Ivy Bridge, яке з'явиться в першій половині 2012 року, теж знайде застосування в нових мобільних ПК. Частиною платформи стануть інтерфейси USB 3.0 і Thunderbolt.

За Ivy Bridge у 2013 році підуть процесори, відомі зараз під умовним позначенням Haswell. Вони також стануть частиною «ультрабуків». За допомогою Haswell в Intel розраховують «змінити точку термодізайну масових ноутбуків», зменшивши енергоспоживання процесора вдвічі в порівнянні із сьогоднішнім значенням.

Вконтакте
Pinterest