Intel відкладає вихід Ivy Bridge на березень 2012 року

admin Новини hardware

Intel відкладає вихід Ivy Bridge на березень 2012 рокуКомпанія Intel відклала вихід процесорів наступного покоління, відомих під умовним позначенням Ivy Bridge, стверджує джерело з посиланням на виробників ноутбуків. Таким чином, підтверджується інформація, опублікована в кінці травня.

Раніше очікувалося, що випуск процесорів Ivy Bridge почнеться в кінці цього року, а їх прем'єра очікувалася в січні, але зараз вона перенесена на березень 2012 року. Як стверджується, це зроблено для того, щоб «поліпшити перехід від старої до нової платформи».

Галузеві джерела відзначають, що затримка з виходом Ivy Bridge дасть виробникам більше часу для того, щоб розпродати ноутбуки на процесорах Sandy Bridge.

Час, відведений ноутбукам на базі Sandy Bridge, виявився менше запланованого через помилки, виявлені у призначених для них чіпсетах 6-ї серії. Компанія Intel була змушена відкликати чіпсети і випустити виправлену версію у квітні. В результаті постачальники ноутбуків зіткнулися зі зниженням попиту на свою продукцію, що посилилися під впливом зростання інтересу до технології планшетів. Враховуючи все це, в Intel вирішили почекати з виходом нових процесорів.

Вконтакте
Pinterest