Комп'ютерний корпус Obsidian Series 550D преміум-класу

admin Новини hardware

Комп'ютерний корпус Obsidian Series 550D преміум-класуКомпанія Corsair оголосила про випуск комп'ютерних корпусів преміум-класу з дуже низьким рівнем шуму Obsidian Series 550D, за словами самого виробника, «неймовірно зручних для збірки».

Корпус Obsidian Series 550D виготовлений зі сталі та алюмінію. Він комплектується трьома вентиляторами діаметром 120 мм, а всього в корпусі можна встановити 10 вентиляторів.

Невикористані відсіки для жорстких дисків можна знімати для поліпшення повітрообміну, а система прокладки кабелів, розроблена Corsair, дозволяє розмістити кабелі за материнською платою, для кращого охолодження комп'ютера, щоб вони не заважали руху повітря всередині корпусу.

Передня і бічні панелі, а також кришки бокових та верхніх отворів для всмоктуючих вентиляторів, повністю оброблені шумопоглинаючим матеріалом. Зниженню шуму також сприяє використання силіконових кріплень для вентиляторів і відсіків для жорстких дисків.

Шасі розраховане на плати типорозміру ATX і mATX. У ньому міститься до восьми карт розширення, включаючи графічні карти довжиною до 450 мм. Є шість знімних відсіків для встановлення жорстких дисків без інструментів, а також чотири відсіки для установки оптичних приводів. До додаткових функцій преміум-класу відносяться магнітні фільтри і бічні панелі, які відкриваються натисканням кнопки. На алюмінієвій панелі вводу-виводу розташовані роз'єми портів USB 3.0 (2 шт.) USB 2.0 (2 шт.), IEEE 1394 (1 шт.) Та роз'єми звукової підсистеми.

Ціна новинки, зазначена на сайті компанії, дорівнює $ 160.

Вконтакте
Pinterest