MediaTek представить однокристальну систему MT6592 з восьмиядерним CPU

admin Новини hardware

MediaTek представить однокристальну систему MT6592 з восьмиядерним CPUЯк інформує DigiTimes з посиланням на галузеві джерела, знайомі з дорожньою картою компанії MediaTek, офіційна прем'єра справжнього восьмиядерного процесора MediaTek MT6592 відбудеться в другій половині листопаді. Як наголошується, поставки нової SoC почнуться до кінця поточного року, а готові пристрої на її базі стануть доступні споживачам уже на самому початку наступного року. Принаймні, на ринку Китаю.

У конфігурацію MediaTek MT6592, нагадаємо, входять вісім обчислювальних ядер Cortex-A7 (у певних сценаріях вони зможуть працювати одночасно) і GPU Mali-450. Максимальна тактова частота CPU дорівнює 2 ГГц проте судячи з останніх мережевих витоків вона буде обмежуватися в межах 1,5-1,7 ГГц.

Компанія UMi Mobile International вже анонсувала смартфон X2S на платформі MT6592, на черзі інші фірми з Піднебесної: Zopo, Xiaocai, JiaYu, THL, TCL. Ходять чутки, що Lenovo, ZTE і Huawei також випустять смартфони на базі MediaTek MT6592.

За допомогою нової платформи MediaTek, що почуваються у фінансовому плані дуже непогано, постарається торувати собі доріжку в сегмент високопродуктивних флагманських смартфонів і нав'язати конкуренцію Qualcomm.

Вконтакте
Pinterest