Міні-ПК Shuttle XH97V має два відеовиходи DisplayPort і один HDMI

admin Новини hardware

Міні-ПК Shuttle XH97V має два відеовиходи DisplayPort і один HDMIКомпанія Shuttle представила міні-ПК XH97V, за словами виробника, походящий для використання вдома в якості основи для домашнього кінотеатру, в офісі та на виробництві.

До достоїнств виробу виробник відносить підтримку відео 4К і наявність трьох цифрових відеовиходів - двох DisplayPort і одного HDMI, які можна задіяти одночасно. В трилітровому корпусі знаходиться плата на чіпсеті Intel H97, розрахована на процесори Intel у виконанні LGA 1150 з TDP до 65 Вт

У конфігурацію комп'ютера можна включити до 16 ГБ пам'яті DDR3-1333 (два модуля SODIMM); до трьох накопичувачів типорозміру 2,5 дюйма або один накопичувач типорозміру 3,5 дюйма. В інший варіант дискової підсистеми входить тонкий оптичний привід і два накопичувача типорозміру 2,5 дюйма.

Оснащення XH97V включає чотири порти USB 3.0, чотири порти USB 2.0 і один порт RS-232, а також порт Gigabit Ethernet і шестиканальний звуковий кодек Realtek ALC662. На платі є по одному слоту для карт mini-PCIe повного і половинного розміру.

Габарити міні-ПК - 240 x 200 x 72 мм. В комплект входить адаптер живлення потужністю 90 Вт.

Вконтакте
Pinterest