Модуль Bluegiga BLE113 відповідає вимогам специфікації Bluetooth 4.0

admin Новини hardware

Модуль Bluegiga BLE113 відповідає вимогам специфікації Bluetooth 4.0Фінська компанія під назвою Bluegiga Technologies, в листопаді минулого року представила модуль BT111 Bluetooth Smart Ready, випустила модуль BLE113 сімейства Bluetooth Smart. У порівнянні з попередньою моделлю, BLE113 має на 30% меншу пікову потужність споживання і на 30% менший розмір.

Крім того, модуль обзавівся інтерфейсом I2C, що, за словами виробника, спрощує підключення датчиків, що виготовляються за технологією MEMS. До інших достоїнств модуля BLE113 відноситься можливість виконання написаних для нього додатків (для створення додатків використовується мова скриптів Bluegiga BGScript і набір розробника ПЗ Bluegiga Bluetooth Smart SDK). Крім того, за допомогою набору Bluegiga Profile Toolkit можна створювати профілі Bluetooth Smart.

Модуль відповідає специфікації Bluetooth 4.0, підтримує режими ведучого і веденого, до восьми з'єднань, GAP, GATT, L2CAP і SMP. Передавач BLE113 характеризується потужністю від 0 до -23 дБм, приймач - чутливістю -93 дБм. У режимі передачі споживаний струм складає 18,2 мА (0 дБм), прийому - 14,3 мА. У сплячому режимі струм споживання падає до 0,4 мкА. Список периферійних блоків, якими оснащений модуль, включає UART, SPI, I2C, PWM і GPIO, а також 12-розрядний АЦП. Габарити модуля дорівнюють 9,15 x 15,75 x 1,9 мм.

Ознайомлювальні зразки модулів і наборів розробника Bluegiga обіцяє почати поставляти в квітні. Серійний випуск BLE113 повинен початися в червні.

Вконтакте
Pinterest