Sony анонсувала 3D-монітор для користувачів ігрової приставки PlayStation 3

admin Новини hardware

CECH-ZED1У рамках світової виставки E3, присвяченій ігровій індустрії, компанія Sony представила не тільки портативну ігрову консоль PlayStation Vita (раніше в новинах вона фігурувала як NGP і PSP2), але і орієнтований на користувачів приставки PlayStation 3 стереоскопічний монітор CECH-ZED1.

Новинка є саме монітором, в ній немає приймача ТБ-сигналу. Для підключення зовнішніх пристроїв (в першу чергу, звичайно ж, PS3) виріб має в своєму розпорядженні два порти HDMI, а підключення PlayStation 2 і PSP можливе за рахунок компонентного входу. Для забезпечення «висококласного музичного супроводу», творці нагородили монітор двома широкосмуговими динаміками, вбудованими зліва і праворуч від екрану, і одним низькочастотним динаміком, місце якому знайшлося на тиловій стороні пристрою.

Крім акустичної системи, творці акцентують увагу на наявність багатокористувацького режиму. У даному випадку кожному з двох гравців виводиться індивідуальне зображення ігрового поля на весь екран.

РК-панель монітора, виконана за технологією VA (Vertical Alignment), має такі характеристики: діагональ - 23,5 дюйма, роздільна здатність - 1920 х 1080 пікселів, кути огляду - 176 градусів по вертикалі і горизонталі, час відгуку (в режимі Grey-to-Grey) - 4 мс, контрастність - 5000:1. Енергоспоживання в режимі відображення плоскої картинки - 45 Вт, в режимі простою - 0,2 ВтУ комплект поставки пристроїв входять бездротові стереоокуляри CECH-ZEG1 з вбудованим літієво-іонним акумулятором. Час автономної роботи окуляр при зарядці тривалістю 45 хвилин - 30 годин. У режимі швидкої зарядки енергії, акумульованої за три хвилини підключення до порту USB, вистачить для роботи протягом трьох годин.

У продаж CECH-ZED1 надійде восени за ціною $ 500 (у США, ціна в Європі, швидше за все, буде трохи вище). Одночасно з монітором в продаж надійдуть і окуляри. Якщо однієї пари CECH-ZEG1, що входить в комплект постачання CECH-ZED1 виявиться недостатньо, гравцям доведеться розщедритися на $ 70.

Вконтакте
Pinterest