Монітор iiyama ProLite GB2488HSU з часом відгуку 1 мс

admin Новини hardware

Монітор iiyama ProLite GB2488HSU з часом відгуку 1 мсНа сайті компанії iiyama опубліковано повідомлення про випуск 24-дюмового монітора iiyama ProLite GB2488HSU, адресованого любителям ігор. У моніторі використовується рідкокристалічна панель Full HD типу TN зі світлодіодним підсвічуванням, що характеризується часом відгуку пікселя 1 мс. Частота оновлення зображення дорівнює 144 Гц. За словами виробника, це дозволяє отримати плавний рух об'єктів без ривків і шлейфів.

До інших достоїнств новинки відноситься функція Video Mode Adjust, точно масштабує зображення під вибрану роздільну здатність, і функція Black Tuner, що дозволяє налаштувати видимість деталей в темних ділянках зображення. Функція Direct Drive забезпечує максимальну частоту оновлення і мінімальну затримку. Користувальницькі налаштування можна зберігати в трьох профілях. Виробник підготував своїх п'ять профілів: Standard, Sport Game, FPS Game, Strategy Game і Text.

Монітор обладнаний двома входами HDMI, а також входами LD DVI і DisplayPort. Є також двухпортовий концентратор USB 2.0 і вбудовані гучномовці. Підставка дозволяє регулювати висоту екрану в межах 130 мм і переводити екран в портретний режим.

Продажі iiyama ProLite GB2488HSU в Європі почнуться 13 березня за ціною 319 євро.

Вконтакте
Pinterest