Монітор Philips 273P3L «відчуває», коли залишається на самоті

admin Новини hardware

Монітор Philips 273P3LМонітор Philips 273P3L  відноситься до професійного сегменту. Модель з 27-дюймовим екраном Full HD (16:9) орієнтована на архітекторів, дизайнерів та операторів систем автоматизованого проектування. Пристрій має світлодіодне підсвічування, яке забезпечує стабільну і рівномірну яскравість світіння і високу контрастність екрану. Крім того, світлодіодне підсвічування має тривалий термін служби і споживає на 40% менше енергії, ніж лампове.

Підставка Super Ergo передбачає зміну кута нахилу, висоти в межах 11 см і поворот на 90°. Монітор має вхід HDMI і концентратор USB.

Цікавою особливістю виробу є технологія Philips PowerSensor: яскравість екрану автоматично знижується, як тільки користувач відходить від нього. Інфрачервоний датчик розпізнає, коли користувач повертається на своє робоче місце і подає сигнал, який тут же повертає монітор в звичайний режим роботи. За оцінкою виробника, технологія PowerSensor допомагає скоротити витрати на електроенергію до 80% в той час, поки монітор включений, але не використовується - наприклад, під час нарад та перерв на обід.

Вконтакте
Pinterest